yandex
hunca life, huncalife kayıt, hunca life sipariş

2013 Dore KataloğuDore Online Ağustos Kataloğu 2013 – Dore Online Eylül Kataloğu 2013

Dore Online Katalog 9 İçin Tıklayınız

Her ay olduğu gibi bu ayki katalogumuzda da sîzleri, birbirinden güzel ve özenle seçilmiş, hayatınızı kolaylaştırmaya yarayacak yeni ve kullanışlı ürünler bekliyor.

Dore 9 kataloğumuzda, kozmetikten, mutfağa, kişisel bakımdan, dekorasyona, ev temizliğinden, aksesuarlara kador ola n geniş ürün yelpazemizle, %70′a varan indirimlerle ve çok uygun promosyonla Ha bu ay da evlerinize misafir oluyoruz.

Kaçırılmayacak promosyonuyla, Kişisel Bakım Kategorisinde yer alan, günün her saati, her ortamda rahat hareket etmemize imkân sağlayacak ve 24 saat etkisini kaybetmeyen “Roll-On”ları denedikten sonra farkın farkına varacaksınız. Ferah kokunuzla fark yaratın!

Aksesuarlar, bütünde önemli ve tamamlayıcı detaylardır. Görünümünüzün havasını değiştirecek, tarzınızı yansıtmanızda yardımcı olacak Candide cüzdan ve çantadan vazgeçemeyeceksiniz.

Mutfak Kategorisinde yer alan yeni 3 boy paslanmaz çelik tencere ile yemekleriniz lezzetine lezzet katarken cam kapağından kontrol edebilme imkânına da sahip olacaksınız.

Yeni Vakum Makinesi sayesinde yiyeceklerin havayla temasını keserek, tazeliklerini daha uzun süre koruyarak bozulmalarını önleyebilirsiniz. 3 farklı boy poşet seçeneğiyle meyve, sebze ve bakliyallan uzun ömürSü korumaya alabilirsiniz.

Sevdiklerinizle birlikte bolluk, bereket, sağlık ve kazanç dileklerimi sunuyorum.

Dore Online Katalog 9 İçin LinkBu Yazılarıda İnceledinizmi?Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>