yandex
Kapat !
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Activ Baby Store Bayiliği Alarak Bebek Mağazası Açın

Activ Baby Store Bayiliği Alarak Bebek Mağazası Açın15 günde, bir bebek mağazası sahibi olun!

8000 çeşit bebek ürünü, 150’den fazla markasıyla Türkiye’nin her yerine bayilikler vermeye devam ediyor.

Activ Baby Store

Activ Baby Store, sektördeki 10 yıllık deneyimiyle girişimcilerin hizmetinde. Firmanın Halka İlişkiler Uzmanı Betül Eskikalcı “Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz Ferrari Bebek Ürünleri, Disney ve Fisher Price Oto Koltukları markamıza güç kattı. Bayi sayımızı 46’ya yükselttik. Markamız ilk sene 6 franchise vererek sektöründe yine bir başarı hikayesi yazdı” dedi.Bu iş modeliyle 15 günlük bir sürede, Türkiye’nin her hangi bir ilinde veya ilçesinde, bir alışveriş merkezi veya trafiğe kapalı işlek bir caddede veya potansiyeli yüksek bir ara sokakta bile bir bebek mağazası açılabileceğini belirten Eskikalcı “Activ Baby olarak başarısı ispatlanmış organizasyonumuzda yer almak isteyen yatırımcılara verimli, düşük maliyetli, riski olmayan ve prestijli bir franchise fırsatı sunuyoruz” dedi.

Fuara 2. kez katılan firma şu ana kadar İstanbul Ataşehir, İstanbul Üsküdar, Aydın, Gaziantep, Mersin, Amasya illerine franchise vermiş durumda. 2015-2016 yıllarında ise ayda iki bayilik vermeyi planladığı da alınan bilgiler arasında.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.


Bunu da İnceledinizmi ?

Ses Organizasyon Sanal Gerçeklik Uygulaması Bayilikleri Veriyor

Sanal gerçeklik uygulamaları ile kendi işinizi kurmaya ne dersiniz. Avm’ler de, okullarda, eğlencenin olduğu her …

Bir yorum

  1. Aslında bu firmaların performans ölçümlerine verdikleri bayi sayısı, yani iş ağı zincirinin büyümesine göre bakmak lazım. Bu kriteri göz önünde bulundurunca da activbabystore birkaç adım öne çıkıyor. Anladığım kadarıyla bayilerine karşı tutumları çok iyi ki, her ay neredeyse bir bayilik veriyorlar. Bayilerinin sürekli artması onların işini doğru yaptığını gösteriyor bence. Marka ve konsept olarakda gayet kurumsal ve verimli bir yapıları var. Araştırmakta fayda var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir