yandex
yatırım uzmanı LR iş ortaklığı

Bayim Olurmusun? DergisiBayim Olurmusun? Dergisi ;

2007 yılında yayın hayatına başlayan Bayim Olurmusun? Dergisi, 2014 Mayıs ayı itibariyle, her ayın üçüncü Pazargünü “Para Dergisi’’ ile beraber tümTürkiye’de gazete/dergi satış noktalarında yerini alacaktır.

bayim olurmusunEremMedyaGrubuçatısıaltındaolanBayimolurmusun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ve her daim girişimcilere ışık tutan bayimolurmusun.com.tr portalının başarılı grafiğinden doğan Bayimolurmusun Dergisi gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Bayilik arayan girişimcilere, kendi işini kurmak isteyen ve işfırsatlarını düzenli olarak takip eden yatırımcı adaylarına, franchise sektörüne mal ve hizmet vermek isteyen firmalara ve tabiki satış noktalarını arttırarak büyümeyi hedefleyen markalara hitap eden Bayimolurmusun Dergisi yepyeni konu ve haberleri ile okuyucularıyla buluşacak.

TümTürkiye’dehedefgirişimcikitlesiylebuluşacakdergi, aynızamanda da franchising ve bayilik yoluyla büyümek isteyen firmalarla, parasını doğru değerlendirmek isteyen girişimcileri aynı dergi çatısı altında buluşturmayı amaçlamaktadır. Küçük-orta ölçekli firmaları en iyişekilde tanıtmak ve sektöre kazandırmayı da amaçladığıgibi, uluslararası markaların başarı hikayelerine şahit olmaktan her zaman gurur duymaktadır.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.
Bunu da İnceledinizmi ?

misir arabasi imalati

İnci Metal Mısır Arabası İmalatı

Mısır arabası veya patates cipsi satışı gibi işler için bu arabaların teminini inci metal sağlamaktadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir