Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Bereket Döner Bayilik

Bereket Döner Bayilik
Bereket Döner

50 YENİ ŞUBE AÇACAK

“Türkiye’nin dönercisi” sloganıyla 1988’te Beyoğlu’nda küçük bir dükkanda ilk kez müşterileriyle buluşan Bereket Döner, bugün 99 şubesiyle hizmet veriyor. Ülkemizin en büyük döner zincirlerinden biri olan Bereket Döner, aynı zamanda Türkiye’nin ilk ve en büyük hazır döner üreticisi. Bereket Döner, 2017’yi büyüme yılı ilan etti ve bu yılın sonuna kadar 50 şube daha açarak 150 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Franchise vereceği hedef iller; İzmir, Bursa, Ankara, Konya ve Samsun. Firma kendi markasıyla sinerji yaratmak isteyen girişimcilere beş farklı konsept seçeneği sunuyor. Bunlar; Bereket Döner Durak, Bereket Döner Paket, Bereket Döner Express, Bereket Döner ve Bereket Döner Since 1988. Konseptlere göre franchise bedeli KDV hariç 45 bin TL ile 75 bin TL arasında değişiyor.Son zamanlarda en çok ilgi gören iki konseptinin Bereket Döner Durak ve Bereket Döner Express olduğunu belirtelim. Bereket Döner Durak konseptinden franchise bedeli almayan firma; satışa hazır ürünleri içinde olan anahtar teslim standart bir durak konseptini içindeki ürünlerle birlikte 50 bin TL + KDV’ye girişimcilere sağlıyor. Diğer ilgi gören konsepti Bereket Döner Express’in ortalama yatırım maliyeti KDV hariç 120 bin TL olup, 45 bin TL de franchise bedeli talep ediliyor.

Bereket Döner CEO’su Nezif Emek:“Restorancılık ilgi gerektiren çok özel bir ticari teşebbüstür. Bu nedenle yatırımcılarımızın bu işe özel ilgi göstermesini ya da özel ilgi gösterecek bir yönetici ile işe başlamaları bizim olmazsa olmazımız. Temel iş modelimize göre tüm Bereket Döner yatırımlarının ortalama bir yılda geri dönmesini hedeflemekteyiz.” diye konuşuyor.

Tel: (0212) 771 55 55

Dönerci restoranı açmak için sitemizin döner bayiliği veren firmalar kategorisini incelemek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir