Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar
Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar, çağrı merkezi bayiliği, çağrı merkezi bayilikleri, çağrı merkezi bayiliği 2017

Büyümesini hızlandıran sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Bundan 4 yıl sonra iki katına çıkması bekleniyor. Kamu, çağrı merkezinden en fazla yararlanan sektörler arasında daha da öne çıkacak. Yenibiris.com’dan çağrı merkezi istihdam dosyası…

Türkiye’de son 10 yılda büyük bir ilerleme gösteren çağrı merkezi, çalışan sayısını her yıl yaklaşık olarak yüzde 15 oranında artırıyor. Sektörde çalışan sayısı 45 binden fazla. Çağrı merkezi, yaptığı yeni atılımlarla deneyim kazanmak isteyen gençlerin umut kapısı.

Firmalar kendi çağrı merkezlerini kurmak yerine çoğu zaman profesyonel çağrı merkezleriyle anlaşıyor. Birçok sektör bu hizmetten yararlansa da başı bankacılık-finans ve telekomünikasyon çekiyor. Çağrı merkezlerinin oranı kamu kuruluşlarında da artıyor. Bakanlıklar, belediyeler, eğitim müdürlükleri gibi kurumlar çağrı merkezleri aracılığıyla vatandaşla iletişim kuruyor.

Anadolunet İletişim Çağrı Merkezi Bayiliği Veriyor

Çağrı merkezi operasyonu, çözüm noktası olması gerektiği için farklı bir bakış açısı ve uzmanlık gerektirir. Bu alandaki uzmanlığımızdan ve alt yapı desteğimizden size de yararlanabilirsiniz.Sağladığımız Destekler

Uzman Kadrolar
Tamamı uzman kadrolarımız ile en başından itibaren çağrı merkezi kurulumu konusunda tecrübe ve bilgi paylaşımı.

Teknik Destek
Uzman teknik personellerimiz ile Linux tabanlı Digital Santraller kurulumları tamamen ücretsiz olarak yapılmakta ve destek verilmektedir.

Eğitim
Sunumu yapılan ürünleri içerik, kampanya ve detay bilgilendirmeleri her türlü doküman ile birlikte eğitimcilerimiz tarafından çalışanlarınıza verilmekte
Ayrıca satış, hedeflerin dünyası, ikna, itiraz karşılama eğitimlerimiz ile satışlarınızı yükseltmeniz için gerekli eğitim desteği sağlanmaktadır.

Performans Analizleri
Çalışan sistemleriniz, personelleriniz, araçlarınız ve tüm ekipmanlarınız ile sistem üzerinden detaylı analizler yapılarak müdahale edilmesi gereken noktalar hakkında bilgilendirmeler yapılmakta
Firma performansını en üst seviyelere çıkartmak için yapılması gereken düzeltmeler hatırlatılmaktadır.

Yüksek Prim Modelleri
İlgili marka ve ürünler ile ilgili piyasada alabileceğiniz en yüksek pirim modelleri uygulanmakta, bu sayede bayilerimiz için en üst karlılık sağlanmaktadır.

Ödeme Modelleri
Hak edişleriniz ile ilgili ödeme takvimimiz ay biter bitmez hesaplamaları yapılarak sizlerin finanse etmenize gerek kalmadan ödemeleri alıyor olacağınız şekilde çalışmaktayız.

SATIŞ YÖNETİCİSİ :Kadir Omaç

TELEFON: 0551 254 23 27

235 Yorumlar

 1. yeni acilan çağrı merkezi için proje ve bayilik aranıyor.

  s.yeter@ankaline.net

 2. Malatya merkez de çağrı merkezi kurmayı planlıyorum bu konuda bana kim yardımcı olabilir.
  internet cafe işletiyorum.şu an boşta bir ofisim var 20 adet pc masa ve sandelye ekipmanım var .
  0 530 499 43 77

 3. SUPERONLİNE DSMART DİGİTÜRK SATIŞLARINDA YÜKSEK HAKEDİŞ
  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR. PROGRAM YAZILIM DESTEKLERİ ÜCRETSİZ VERİLİR(PARA TALEP EDENLERLE ÇALIŞMAYIN). OFİSİNİ GÖRMEDİĞİNİZ KİMSEYLE ÇALIŞMAYIN .
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13
  İsterseniz Ofisimizde Sizi Misafir Edelim Eğitim Verelim Tanışalım Çalıştığınız Firmayı Tanıyın Yanlış Kişilerle Çalışmayın Hakkınız Yenmesin
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13

 4. SUPERONLİNE DİGİTÜRK DSMART SATIŞLARINDA YÜKSEK HAKEDİŞ
  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR. PROGRAM YAZILIM DESTEKLERİ ÜCRETSİZ VERİLİR(PARA TALEP EDENLERLE ÇALIŞMAYIN). OFİSİNİ GÖRMEDİĞİNİZ KİMSEYLE ÇALIŞMAYIN .
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13
  anahtar kelimeler : adana,antalya ,istanbul,izmir,ankara,eskişehir.çağrı merkezi,digitürk çağrı merkezi,vodafone çağrı merkezi, turkcell süperonline çağrı merkezi,türk telekom çağrı merkezi ,d smart çağrı merkezi, doping internet çağrı merkezi, haftalık ödeme, data temin edilir,en uygun internet,ucuz internet, çağrı merkezi hizmetleri,çağrı merkezi iş ilanları,call center bayilik,call center is ilanlari,
  is ilanlari

 5. merhaba bu iş üzerine üç yıllık bir müşteri temsilciliği geçmişim var vodafone ve d smart a inbound ve outbound olarak çalıştım ikna kabiliyetim yüksek çözüm odaklıyım diksiniyonum düzgün müşteri ilişkilerim kuvvetli çocuklarımın eğitim nedeniyle işi evimden yapmk istiyorum hafta içi 8 hafta sonu 4 saat çalışabilirim evimde iş için özel bir odam var yetkililere duyrulur iyi günler

 6. yenı acılacak cagrı merkezı ıcın proje arıyorum proje vermek ısteyen yada alt bayılık vermek ısteyen gmaılden ulasabılırler

 7. DIGITURK BAYİLİĞİ VERILIR HAFTALIK HAKEDİŞ ÖDEMELİ

  WHATSAP İLETİŞİM 05558970696

 8. DİGİTÜRK BAYİĞİ VERİLİR HAFTALIK ÖDEME

  İLETİŞİM WHATSAP : 05558970696

 9. digiturk 100 tl

  dsmart 100 tl

  türkcell süperonline 110 tl

  ucuza calısma devri bitti.15 günlük periyotlar halinde ödemeler yapılıyor.

 10. 444 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

  444 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ BAYİLİK BAŞVURULARI
  İşin Tanımı: Avantajlı Ürün ve Hizmetlerinin Tarafımızca Belirlenen Nitelikli Datalarına Yüksek Adette ve Verimlilikte Satışların Gerçekleştirilmesi.
  Projemiz TTNET ADSL chörn ve Tivibu Telekom sabit hatları kapsamaktadır.
  Bayilerimize Sağladığımız İmkanlar:
  • Yüksek Teknoloji Arama Paneli ve CRM Ekran Ara yüzleri
  • Piyasa Fiyatlarının Çok Altında Tutarlarda Voip Görüşmeleri Yapabilme İmkanı ve Rekabetçi Arama Fiyatları
  • 2 Yıl Geriye Dönük Olarak Ses Kayıtlarınızın Saklama ve Hızlı Erişim İmkanı
  • Sadece Onaylı ve Talep Eden Müşterileri Database ( Gereksiz Müşteri Araması Yerine SADECE Ürün ve Hizmetlerimize Önceden Talepte Bulunmuş Müşterilere Yapılan Aramaları İhtiva Eder. )
  • Etkin Call Back Sistemi ( İptal Müşterilerinize Anında Dönüş ve Atlamadan Etkin Takip Edebileceğiniz Gelişmiş Otomasyon Sistemi )
  Bayilerimizde Aradığımız Nitelikler:
  • Profesyonel İş Hayatı ve Etik Kurallara Özenli Olarak Çalışmak.
  • Gerekli Teknik Donanıma Sahip Olmak ( İnternet Altyapısı ve Teknik Ekipman ).
  • Sahip Olduğu Kurumun İhtiyaçları ve Eğitimleri Konusunda Sorumlu Davranması.
  Dipnot: Mevcut CRMdeki data sayesinde bir elemanın günlük satış adeti 5 ile 8 arası değişmektedir.
  Tüm Bayilik Başvurularınız Uzman Bayi Destek Ekibimiz Tarafından Değerlendirilerek En Kısa Sürede Tarafınıza Dönüş Sağlanmaktadır.
  Başvurularınız için: 0534 728 55 00 adresinden bize ulaşabilrsiniz.İlgilenler bu numaradan ulaşabilir yada yoruma numara bırakıbilir.
  Saygılarımızla;

  444 DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

 11. DİGİTÜRK LİG TV SATIŞLARINIZA 100 TL YE VARAN HAKEDİŞ AKTİF OLAN İŞLERİNİZE HAFTALIK ÖDEME

  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13

 12. DİGİTÜRK VE YA DİGİTÜRK + (MEVCUT TAAHHÜT BİTMİŞ) TÜRKTELEKOM SATIŞI YAPABİLECEK YA DA SIFIR SATIŞ DA YAPABİLECEK ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİKLERİ VERİLECEKTİR FULL DATA DESTEKLİ İSTERSE OTOMATİK ARAMA DA YAPABİLİR AKTİF İŞLERİNİZE HAFTALIK ÖDEME
  14,99+39,00=53,99 TL.

  İLETİŞİM WHATSAPP 507-762 31 13

  (ÇALIŞTIĞINIZ FİRMA VARSA EĞER ESKİ İPTAL SATIŞLARINIZI ARAYIN KONTROL EDİN LÜTFEN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLIYACAKSINIZ BİZLE ÇALIŞIN FARKI GÖRÜN )

  İLETİŞİM WHATSAPP 507-762 31 13

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir