yandex
yatırım uzmanı LR iş ortaklığı
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Dsmart Bayilik Alma ve D-Smart Bayilik Şartları

Dsmart Bayilik Alma ve D-Smart Bayilik ŞartlarıD-Smart bayilik bilgileri

D-Smart digital yayın yapan bir platform. Yerli ve yabancı kanalların bulunduğu bu platformun içerisinde hd kanallar, ulusal kanallar ve yabancı kanallar bulunuyor. D-smart bayisi olmak için ise kendi sitesindeki bu formu doldurmanız ve Şirketinizin bir adet dış cepheden, bir adet iç cepheden resmini toplam dosya büyüklüğü 1MB’ı geçmeyecek şekilde göndermeniz gerekmektedir.

d-smart bayilik

D-Smart bayilik hakkındaFirmanın bayisi olduğunuz takdirde müşterilerinize sattığınız ürün paketleri karşılığında D-smart’ın belirlediği oranlarda komisyonlar alıyorsunuz. Ne kadar çok üye yaparsanız cironuzda o kadar büyüyor. Reklam konusunda sürekli destek veren D-Smart’ın bilinirliği oldukça iyi. Bayi olmak isteyenler genelde uydu, uydu aletleri satan yerler, elektrik ürünleri satan yerler ve telefon malzemeleri satan yerler oluyor. Tek başına sadece D-smart bayiliği almaktansa diğer yan ürünler ile birlikte iş yapmak daha mantıklı. Böylece sadece belli bir üyelik satışı yerine diğer ürünlerdende kazanmak mümkün.

D-Smart bayilik iletişim bilgileri

İlk yapmanız gereken kendi sitesindeki formu doldurmak ve beklemek. Daha çok ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

D-Smart yazışma adresi

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok.
Şişli Plaza D Blok No:1 Şişli
34360 İstanbul


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.
Bunu da İnceledinizmi ?

sosisev

Sosisev Bayilik – Sosisev Standı Açmak

Türkiye’de bir İlk Avrupa’da HOTDOG olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir