Anasayfa / İş Fikirleri / Eski Model Telefonlara VascoDe Uygulaması

Eski Model Telefonlara VascoDe Uygulaması
AOptix Stratus ve SatSleeve gibi yazılımlar akıllı telefonlarınıza daha çok özellik eklemeye ve onları geliştirmeye yarıyor. Peki, ya hala eski model ve akıllı telefon kategorisine giremeyen ekonomiye sahip insanlar ne yapmalı? İsrail’de gelişimi sağlanan VascoDe uygulaması bir platform oluşturuyor ve eski telefonlara günümüzün Facebook, Twitter ve Skype gibi uygulamalarını kullanabilme imkanı getiriyor.

vascode
Bu sistemi kullananlar CMI isimli platformdan faydalanıyorlar. Yani herhangi bir software ya da hardware yazılım yüklemelerine gerek kalmıyor. CMI’lar kullanıcılarına basit ve yazı tabanlı kontrol edilebilir bir menü seçeneği sunuyor. Böylece kullanıcılar yeni haber akışlarını, gönderilerini, durum güncellemelerini vs. özellikleri bu menü üzerinden gerçekleştirebiliyor, bildirimlerini kontrol edebiliyor. Her menü kendince bazı numaralar ait, bu numaralar ile birlikte seçim yaparak istedikleriniz arasında geçiş yapabiliyorsunuz. VascoDe SMS benzeri ancak herhangi bir internet bağlantısı ya da benzeri bağlantı içermeyen birde yeni mesajlaşma sistemini içerisinde barındırıyor.Şuanda içerisinde Facebook, Twitter, Gmail, Wikipedia ve Skype gibi bazı servisler mevcut. VascoDe bu cihazlarını tüm dünyada satmak ve geliştirmek istiyor. Şuanda hedeflenen ise dünyanın %3’lük akıllı telefonu olmayan kısma bu avantajları sunabilmek.

Hala fakir ülkelerde akıllı telefonları olmayan insanların telefonlarını güçlendirmekten daha faydalı ve yararlı iş fikri sizce var mı?

ürüne ait websitesi: www.vasco-de.com

kaynak : www.myfikirler.com

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir