Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde Bohça İşi Yapmak

Evde Bohça İşi Yapmak
Evde Bohça İşi

Evde el işleri yaparak ek kazanç sağlamak için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Evde yapılabilecek işler arasından en iyisi herkesin iyi bildiği işlerdir. Dikiş nakış yapmasını bilen nakış işi ile, dantel örmesini seven daltel yaparak evine ek gelir sağlayabilir. Evde el işlerini bayanlar çok iyi yaparlar elleri bu işlere yatkındır. Ev hanımları bu marifetlerini paraya dönüştürebilir.

evde-bohca-isiEvde el işi yapmak isteyenlere fikir olması açısından sitemizde birçok iş fırsatları hakkında bilgiler verdik. Evinde oturarak yapılacak iş arayan ev kadınlarına ek kazanç imkanı sağlamak üzere kına paketleme, nikah şekeri hazırlama, örgü örme, dikiş dikme, pasta, yemek yapma, iplik temizleme, etiket hazırlama gibi aklınıza gelen her türlü iş hakkında bilgiler verdik. Bu gibi işleri yapmak isteyen kadınlar için ek iş imkanı iş verenler firmalar tarafından ulaşılması için değişik çözümler ürettik. Evde dantel örmek isteyen kadınlar için çok değişik işler var. Bunlardan bir tanesi de çeyiz mağazalarına dantel bohça örmek.

Ev hanımlarının aile bütçesine katkı sağlamak amacı ile dantel bohça kenarı ve peçete kenarı işi parça başı olarak ücretlendiriliyor. Dantel el işi yapmak isteyenler için eve dantel veren firmalara ulaşarak iş alınıyor, örme işi bitince teslimatta ücreti alınıyor. Evden çalışma fırsatı arayan, temiz dantel ören, seri iş çıkarak kadınlar yorum bölümüne isim ve mail adresi bırakarak ilgilenenlerin kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler. Ancak telefon numarası yazmamanız kötü niyetli aramaların önüne geçecektir. Elinize ve emeğinize sağlık.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

20 Yorumlar

  1. Acil ihtiyacm var en hizli sekilde her turlu danteli yaparim ulamk isteyen instagramdan sevgiserkanmustafa ismiyle bana ulssinn lutfen

  2. Merhaba evde dantel işi yapmak istiyorum istanbul Avcılar

  3. evde örgü işi yapmak istiyorum . ilgilenirseniz sevinirim.

  4. Ek is arayan bayanlar bana ulaşabilirsiniz hilal.demirel78@gmail.com

  5. ismim nilüfer evde ek gelire ihtiyacım var acil olarak elimden her iş gelir.İstanbulda oturuyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir