Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde El İşi – Evde İş

Evde El İşi – Evde İş
Pek çok il içerisinde gelişmekte olan sektörler, ihtiyaç duydukları zaman dönemsel bazlı iş alımları yapmaktadırlar. Bu alımlar normal süreç gibi olamamakta ve sadece evde ek gelir sağlama açısından desteklenmektedir. Yani firmanın almış olduğu siparişin paketleme, düzenleme, birleştirme gibi el becerisi gerektiren kısımlarının yapılması aşamasında farklı bireylerin ücret karşılığı evden çalışmasına olanak sağlanmaktadır. Bu işlerden biri karton poşet katlama iken bir diğeri de nikah davetiyesi hazırlama şeklindedir. Bunlar özellikle de bayanların yatkın olduğu, el işi gerektiren durumlar olduğundan ev hanımları için ek gelir imkanı sağlayan işlerdir.

evde el isi

Bayanların evde el işi yaparak maddi kazanç sağlaması sayesinde pek çok firma müşterilerinden almış olduğu siparişleri daha hızlı teslim edebilme imkanına erişmektedir. Birden fazla bayana verilen aynı çaptaki işler sayesinde ürün adedindeki fazlalık göz önüne alınmadan çabuk bir biçimde siparişler tamamlanabilmektedir. Yaşam alanınız aynı kalırken ev ortamında çalışmak çok daha rahat ve güvenilir olmaktadır. Web üzerinde var olan internet sitelerine iş alım sürecinde ilanlar verilmekte ve insanların bu şekilde firmalar ile bağlantı kurması sağlanmaktadır.

evde orgu isiEvde ek gelir sağlayabileceğiniz bir iş bulmak istediğinizde bunun için herhangi bir kurum ya da kuruluşa başvurmanıza gerek kalmadan web üzerinde bulunan ilanlara başvurmanız, iletişim bilgilerinizi firmaya göndermeniz yeterli olacaktır. Firma tarafınıza dönüş yapacak ve şartların uygun olması durumunda size malzeme gönderecektir. İnsanların bu konu hakkında daha çok haberdar olması, işlerin daha çok insana yayılmasını sağlayacak ve evde ek iş fırsatları sunulacaktır. Ev ortamında çalışmak keyifli olacak ve denetlenme sıkıntısı yaşamadan istediğiniz zaman işinize devam edebileceksiniz.

evde el isleri

Firmaların sağlamış olduğu evde el işi fırsatları ile zaten bildiğiniz ve keyif aldığınız bir işi yaparak para kazanabilirsiniz. Kazancınız aldığınız sipariş sayısına bağlı olduğundan günlük ya da aylık yapacağınız işe göre değişecektir. Ev hanımları kadar öğrenci olup derslerinden arta kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen bireyler için de bu fırsatlar cezbedici olmaktadır. Evde ek iş imkânlarının artması sayesinde üretime destek sağlanmıştır.

evlere el isleri

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

20 Yorumlar

  1. Benim de uc kız cocugum var ondan dışarda calisamiyorum parayada ihtiyacım var lütfen evde yapılan is istiyorum

  2. MERHABALAR
    evde hem çocuklarınızla ilgilenip hem para kazanmak istermisiniz?SİLVA NETWORK sizlere sadece tavsiye ile satış yapabileceginiz yerli sermaye,tamamen dogal,biyolojik deterjanlar,mikrofiber ürünler ve kişisel bakım ürünlerinden oluşan yüzlerce çeşit ürün imkanı sunmakta.ürünler ve kazanç sistemi hakkında bilgi için 444 1 761 nolu telefonu arayabilir yadahttp://www.silvapazarlama.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz.HAYATI KOLAYLAŞTIRAN MARKA SİLVA

  3. doğal kozmatik ürünleri satışı yapabilecek arkadaşlar safranlim.2016@gmail.com adresinde ulaşabilirler…

  4. Konyadayım evde ek iş yapmak istiyorum

  5. feride kocyigit

    Ankara Mamak’ta oturuyorum. Evde ek is yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir