Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evde Kurdele İşi Yapmak

Evde Kurdele İşi Yapmak
Evlere iş veren firmalar günümüzde oldukça artış göstermiştir. Bu firmalar çoğaldıkça firmalara olan iş isteği de giderek artmaktadır. Böylece hem firmalar kendi ürünleri için yarar sağlamakta hem de birçok insan ek iş olarak bu işlerden ek gelir sağlamaktadır.

kurdele tebrik

Artık bu işler neredeyse Türkiye’nin her şehrinde mevcuttur. Bu şehirlerden biri de Konya şehridir. Nüfusu oldukça fazla olan Konya şehrinde ev hanımı olan kadınların oranı oldukça yüksektir. Buradaki kadınların birçoğu ise bu iş sayesinde evlere ek gelir sağlamaktadırlar. Buradan kazandıkları para ile en azından mutfak masraflarını karşılayan kadınlar ev işlerini yaptıktan sonra gün içerisinde geri kalan zamanları da daha verimli geçirmiş olmaktadırlar.Evlere verilen işlerden biri de kurdele işidir. Oldukça basit olan bu işte zamanla hızlanan kişiler oldukça güzel paralar kazanabilmektedir. Aynı zamanda TV karşısında ya da çay içerken bile bu işler kolaylıkla yapılabilmektedir. Sadece gün içerisinde biraz zaman ayırmak bu işleri yapabilmek için yeterli olmaktadır. Böylece günde sadece birkaç saat ile yapılan ürün sayısına göre ücret kazanılabilmektedir. Konya’da ev hanımı olan kadınların yarısından fazlası bu gibi işlerde evden çalışmakta ve aile bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Sadece ev hanımı olan kadınlar değil aynı zamanda emekli olmuş erkekler de bu işlerde kolaylıkla çalışıp ek iş olarak evden para kazanma şansını yakalayabilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

67 Yorumlar

 1. Gözde Karaarslan

  Merhabalar. Zonguldak’ta yaşıyoruz, ev-de 3 kişiyiz. Kına-düğün malzemeleri, kart katlama, boncuk düşme, buzdolabı süsü, kurdele yapımı, şeker paketleme vb. Her türlü iş yapabyapabiliriz. Yardımcı olursanız seviniriz.

 2. Kdz ereglide oturuyorum evde yapabilecegim is arıyorum.yardimci olursanz sevinirim

 3. Konya Meramdayım üniversite öğrencisiyim eo iş arıyorum

 4. Konya selçuklu da ikamet etmekteyim acil işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 5. Ereglide yaşıyorum evde ise ihtiyacım var.çalismadgm için tüm vaktimi ayirabilirim.

 6. abdullah bildirici

  iş cok lazım

 7. Hayırlı günler. Evde yapabileceğim acilen ek iş arıyorum. Konya Karatay da oturuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir