yandex
ek is
Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evden İş Fırsatları

Evden İş FırsatlarıÇağımız da yaşam şartlarının her geçen gün zorlaşması ile birlikte çok daha fazla insanın üretim gibi konularda faaliyet göstermesi gerekmektedir. Buda çok geniş bir iş alanını, çok fazla çalışan kişi sayısını ifade etmektedir.

İnsanlar bu çalışma yoğunluğu içerisinde mutsuz bir toplum haline gelmektedir. Her geçen gün alım gücünün azalması da hem çok saat çalışıp, hem az gelire sahip olma gibi nedenlerden dolayı toplumu mutsuzluğa sürüklemektedir. Genel bakış ile sürekli çalışan ve hiçbir şey elde edemeyen ya da gelir elde etseler bile yetersiz miktarlarda olduğu için genel olarak mutsuz bir toplum profili izlenmesine sebebiyet vermektedir.

İşte tam bu noktada insanların çağrısına internet üzerinden ek iş fırsatları cevap vermektedir. Birçok kişi günümüzde ek gelir elde edebilmek için internet üzerinden çalışmaktadır. İnternet kaynaklı çalışma ortamları ek gelir olmaktan da öte birçok insan için direkt olarak gelir kaynağıdır.

İş stresinden uzak, kendi alanlarında, evlerinde, kendi belirlediği saatler arasında evden çalışarak para kazanan kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. İnternet kaynaklı iş fikirleri için genellikle hızı iyi olan bir internet bağlantısı ve günde ayrılabilecek birkaç saat yeterli olmaktadır. Tabii bu iş fırsatının ne kadar çalışırsanız o kadar kazanacağınız ilkesine dayalı olduğunu unutmamak gerekir.

Her ne kadar saatlerinizi, çalışma mekânınızı siz de yaratsanız, emek olmadan para hiçbir yerde olmayacaktır. Birçok internet iş fikrinde ise hummalı birkaç aylık çalışma sonucunda sistemin oturtulması sürecinden sonra, daha az iş yorgunluğu ile tatminkâr gelirler elde edebilme olanağı ise mevcut.Bu Yazılarıda İnceledinizmi?6 yorum

 1. Abiye elbiselere titiz işleme yapabilen , tecrübeli , İstanbul-Kağıthane semtlerinde ikamet eden kişiler yada gruplar arıyorum.İlgilenenler lütfen mesaj atsın.Ödemeler 15 günde bir yapılır.

  iletişim sebnemcelebi34@gmail.com

 2. ben çorumda öğrenciyim ek iş yapmak istiyorum lütfen harçlığımı çıkarmak istiyorum teşekkür ederim

 3. eskişehirde oturuyorum 7 senedir boncuk işleme yaptım tekrar evde çalışabileceğim acil işe ihtiyacım var

 4. Arkadaşlar ben izmirde oturan bir lise öğrencisiyim ve artık kendi paramı almak istiyorum ailem bana fazlasıyla para veriyor ama ben artık kendi paramı çıkarmak istiyorum internet üzerinden iş arıyorum internet başında 5-6 saate kadar kalabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim ercan_urhan35@hotmail.com ve facebook adresimdende ulaşabilirsiniz http://www.facebook.com/ercanizmirli Teşekkürler

 5. KENDİ İŞİNİ KUR
  1000 TL semaye ile
  Yükse Gelir Hedefleyen
  Girişimciler Aranıyor.
  Sıfır Risk %75 Kâr Marjı
  ÜCRETSİZ EĞİTİM ve OFİS DESTEĞİ
  Detaylı bilgi için randevu alınız,
  Gsm: 0554 800 17 64
  Referans no:070312-879

 6. Evet yanlış duymadınız özellikle ev hanımları için aile bütçesine mükemmel parasal gelir sağlayan ve ayrıca bir ek işim olsun ve ek gelir sağlamak istiyorum diyenler için yazıyorum.
  100 de 100 yerli sermayeyle oluşturulmuş mükemmel bir kazanç sağlayan network marketing sistemini sizlere sunmuş bulunmaktayım. Network marketing demek çok basamaklı market demek.Yani bir dükkan tutmak zorunda değilsiniz , muhasebe ve işçi masrafları ödemek zorunda değilsiniz.Ama bir dükkanınız varmış gibi kazanacaksınız. Gidebileceğiniz, arkadaş ortamlarınızdan, tatildeyken bile satış yaparak yüzde 25 ten başlayıp yüzde 50 hatta yüzde 100 bir kar marjıyla çalışacaksınız. Bu öyle bir iş ki ilerde acaba ek iş yerine sadece bu işimi yapsam diyeceksiniz. Çünkü mükemmel bir gelir fırsatı sunuyor.Aynı işi bir dükkan açıp yapmak isterseniz aylık hiç satış yapmasanız bile 3000-4000 tl gibi bir dükkan gider maliyetiniz olacaktır. Halbuki bu sistemde hiç bir ek maliyetiniz olmayacaktır. Ne kadar satarsanız o kadar para kazanırsınız.Ayrıca canınız sıkıldı ve ürün satmak istemediğiniz halde bile size herhangi bir maliyet çıkmayacaktır.Ne kadar ürün satarsanız okadar kazanırsınız.
  Bu sisteme sizde katılmak istiyorsanız aşğıdaki linke tıklayın ve hemen kazanmaya başlayın.Bu linki vermemin nedeni bu sitemde ürün satabilmeniz için bir referans numarasına ihtiyacınız olmasındandır.
  http://www.lorems.com.tr/ref.aspx?rcn=145424 Bu linke tıkladıkatan sonra lorems firması sitesini baştan aşağı bir inceleyin aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadığınadan emin olduktan sonra kararınızı verin satış yapıp para kazanmak istiyorsanız refarans numarası olan 145424 numarasıyla lorems sitesindeki sağ ortada bulunan temsilci olmak istiyorum butonunu tıklayın ve ardından açılan formda kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra referans müşterimi onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ardından iletişim bilgilerinizi yazın ( buradaki iletişim bilgileriniz kargolarınızın geleceği adrestir, nereye kargolarınızın gelmesini istiyorsanız adresinizi ona göre verin)
  ardından kullanıcı bilgilerinizi yazın ve kendinize ututmayacağınız bir şifre belirleyin ardından üyelik paketi kısmından 10 tl olan kutucuğun üstündeki düğmeyi tıklayın ( orada bide 90 tl lik alışveriş paketi kısmı var onu tıklamayın çünkü bu bölümü siparişlerinizi aldıktan sonra hem kar edecek hemde bu kısmı ödemiş olacaksınız yani bir taşla iki kuş) ondan sonra üyelik sözleşmesini okudum onaylıyorum kutucuğunu tıklayın ve ardından gönder butonuna basın.
  Bu işlemden sonra lorems firması sizin belirlediğiniz edrese ürün satış kataloğu gönderecek sizde bu katalogdan satış yapacasınız.
  Bu işlemlerden sonra sizin e mail hesabınıza hesabınız onaylandı ve kullancı adınızla beraber sizinde referans verebileceğiniz bir referans adresi gelecektir. Bu referans adresini tanıdıklarınızdan veya satış temsilcisi olmak isteyenlere verebilirsiniz onlarda sizin satış temsilcisi grubunuzu oluşturacaklar.Böylece daha çok kazanacaksınız.
  Katalog elinize geçtiği zaman bu kataloğdan sipariş veren müşterilerinizden siparişlerini ve kataloğtaki fiyatlarından müşterinizden ürünün parasını aldıktan sonra kullanıcı numaranız ve şifrenizle lorems sitesine girip hesabınızdan siparişlerinizi vereceksiniz.Örneğin müşterinizden 100 tl lik sipari aldınız ve hesabınızdan müşterilerinizin istediği ürünleri seçtiniz bu seçtiğiniz ürünler toplamda 60 tl tuttu bu 60 tl yi sipariş ederken firmaya hesabınızdan ödeme yaptınız ve size geriye 40 tl kaldı işte bu sizin karınız olacaktır.Bu para artık sizin ve güle güle kullanın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>