Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evlere Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar
Evlerde tesbih işi, evde tesbih dizme işi, evde tesbih işi yapmak, evlere tesbih işi veren yerler, evlere tesbih işi verenler, tesbih işi ile ek gelir, ev hanımlarına tesbih işi.

Evet arkadaşlar bu yazımızda her zaman olduğu gibi evden ek iş yaparak nasıl para kazanırızın peşindeyiz. Bugün sizlere evlere tesbih dizme işi veren firmalardan bahsedeceğim. Son dönemde türk dizilerinde tesbihler oldukça popüler olmuştur. Dizileri izleyenlerde hemen o dizideki tesbihe sahip olmak istemektedir. Tesbihe sahip olmak isteyen sadece erkeler değil daha çok bayanlardır çünkü o dizide popüler olmuş tesbihi hediye verecektir, hediye vereceği kişi sevgili, babası, dedesi, arkadaşıdır.

Tesbihci Hasan
Başakşehir-İstanbul
tesbihcihasan10@hotmail.com

Tesbihci Ahmet
Adres 1 : Kazım Karabekir Cad. KutluHan Pasajı No:6 – Yağmur Gümüş & Tesbih
Adres 2 : Kazım Karabekir Cad. KutluHan Pasajı No:12 Sefa Gümüş & Tesbih
RİZE / MERKEZ

Kapalıçaşı Esnafları Derneği
Kalpakçılar Cad. Sorguçlu Han No: 22
Kapalıçarşı Beyazıt İstanbul
Faks: +90 212 528 39 99

Mısır Çarşısı No.: 92
Eminönü – Fatih / İstanbul / Türkiye
Faks: +90 212 513 69 90

Tesbihçi efendievlere tesbih isi

Bizlerde bu yoldan ek iş değerlendirmesinde bulunmak üzere araştırma yaptık ve 4-5 adet tesbih imalatçısına ulaştık. Bu firmalar hali hazırda bayilik de vermektedirler. Yani bayilik alarak kendi işinizi kurma şansınızda var. Mahallenizdeki ev hanımlarına bu işin inceliklerini anlatırsınız onlara ek iş olanağı sağlamış olursunuz.

Tesbihane, Tesbihevim, Tesbihci Efendi, Kral Tespih, Özosmanlı Tesbih gibi internet ortamından bu ürünlerin satışını yapan, imalatını yapan ve bayilik veren firmalara ulaştık. Bu yazımızda özellikle evlere ek iş veren firmalar yazımızın en altında bulunan yorum kısmından eve ek iş vermek istedikleri bölgeyi yazsınlar iş hakkında detay versinler gerekirse direk konu içinde de bu firmaların iletişimini paylaşırım.

Evde ek iş yapmak isteyenlerde bu mesaj kısmındaki firmaların bilgilerine istinaden iletişime geçebilirler. Eve ek iş yollamak için türlü türlü bahaneler ile kapora altında yada başka bir isim altında ücret talep edenlerden uzak durunuz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

90 Yorumlar

 1. ANKARA- SİNCAN/FATİH

  5 KİŞİYİZ. EVDE TESBİH YAPMA İŞİNİ İSTİYORUZ. İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ.

 2. Sultangazi merkezde ekip olarak bu işi yapabiliriz….Sadece mesaj göndermeniz yeterli ekmel_tepe@Hotmail.com

 3. Evlere tespih işte çok ihtiyacımız var ekip olarak zamanında teslim alınır veriyi teslim edilir Üsküdar İstanbul

 4. Ankara’ da ikamet etmekteyim. Ankara daki firmalar ulabilirler. Evimiz bu tür bir iş için çok müsait. 3-4 kişi çalışır.

 5. Eve tesbih işi kalem montaj işi gibi iş almak istiyorum. İstanbul / Sancaktepe de oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacım var. Dönüş yarsanız çok sevinirim. 3 kişilik bir ekibim var.

 6. evlere iş veriyorum ve yapıyorum

 7. Elim hızlıdır grubunda var tesbih işini yapmak istiyorum donerseniz sevinirim

 8. evde ek iş arıyorum istanbul/pendik

 9. evde ek is ariyorum yaptirmak isteyenlere duyurulur

 10. Evde ek iş arıyorum Ankara keçiören

 11. ek iş arıyorum ankara-eryaman

 12. Zonguldak çaycuma ilçesinde oturuyorum acil işe ihtiyacım var takı,tesbih, kına paketleme, davetiye katlama boncuk işi,çorapkatlama ,abaküs montaj,poşet katlama vs vs elim çabuk ve hızlı her işi cabuk kavrarım temiz çalışırım geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum iyi çalışmalar dilerim…

 13. Adana seyhan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir