Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Evlere Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar

Evlere Tesbih Dizme İşi Veren Firmalar
Evlerde tesbih işi, evde tesbih dizme işi, evde tesbih işi yapmak, evlere tesbih işi veren yerler, evlere tesbih işi verenler, tesbih işi ile ek gelir, ev hanımlarına tesbih işi.

Evet arkadaşlar bu yazımızda her zaman olduğu gibi evden ek iş yaparak nasıl para kazanırızın peşindeyiz. Bugün sizlere evlere tesbih dizme işi veren firmalardan bahsedeceğim. Son dönemde türk dizilerinde tesbihler oldukça popüler olmuştur. Dizileri izleyenlerde hemen o dizideki tesbihe sahip olmak istemektedir. Tesbihe sahip olmak isteyen sadece erkeler değil daha çok bayanlardır çünkü o dizide popüler olmuş tesbihi hediye verecektir, hediye vereceği kişi sevgili, babası, dedesi, arkadaşıdır.

Tesbihci Hasan
Başakşehir-İstanbul
tesbihcihasan10@hotmail.com

Tesbihci Ahmet
Adres 1 : Kazım Karabekir Cad. KutluHan Pasajı No:6 – Yağmur Gümüş & Tesbih
Adres 2 : Kazım Karabekir Cad. KutluHan Pasajı No:12 Sefa Gümüş & Tesbih
RİZE / MERKEZ

Kapalıçaşı Esnafları Derneği
Kalpakçılar Cad. Sorguçlu Han No: 22
Kapalıçarşı Beyazıt İstanbul
Faks: +90 212 528 39 99

Mısır Çarşısı No.: 92
Eminönü – Fatih / İstanbul / Türkiye
Faks: +90 212 513 69 90

Tesbihçi efendievlere tesbih isi

Bizlerde bu yoldan ek iş değerlendirmesinde bulunmak üzere araştırma yaptık ve 4-5 adet tesbih imalatçısına ulaştık. Bu firmalar hali hazırda bayilik de vermektedirler. Yani bayilik alarak kendi işinizi kurma şansınızda var. Mahallenizdeki ev hanımlarına bu işin inceliklerini anlatırsınız onlara ek iş olanağı sağlamış olursunuz.

Tesbihane, Tesbihevim, Tesbihci Efendi, Kral Tespih, Özosmanlı Tesbih gibi internet ortamından bu ürünlerin satışını yapan, imalatını yapan ve bayilik veren firmalara ulaştık. Bu yazımızda özellikle evlere ek iş veren firmalar yazımızın en altında bulunan yorum kısmından eve ek iş vermek istedikleri bölgeyi yazsınlar iş hakkında detay versinler gerekirse direk konu içinde de bu firmaların iletişimini paylaşırım.

Evde ek iş yapmak isteyenlerde bu mesaj kısmındaki firmaların bilgilerine istinaden iletişime geçebilirler. Eve ek iş yollamak için türlü türlü bahaneler ile kapora altında yada başka bir isim altında ücret talep edenlerden uzak durunuz.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

96 Yorumlar

 1. Evde teşbih isi yapmak istiyorum emekliyim evdeyim 5 kişilik ekibim kendim dahil

 2. Selam. Evlere teşbih isi vermek istiyorum. Ayni zamanda kendimde yapmak istiyorum. Daha önce yaptım. Düzenli temiz ve vaktinde isleri yetiştirecek bi grubum var. 10 kişiyle başlamak,sizin memnuniuetinizi aldıktan sonra daha fazla kişiye ulaşmaktır hedefim.lütfen yazımı dikkate alin ihtiyacım var şimdiden tesekkurler

 3. 10 yıldır tesbih dizme işini hoby olarak yapmaktayım bu işten para kazanmak isterim fazlası ile boş vaktim var 5 kişilik ekibim var mecidiyeköy istanbul

 4. Bendursun acar

  Evde tespih iş yaparım günde istenildiği kadar tespih dizerii
  Yıllardır işporta tezgahına tespih sattım tahtekalede toptan alırdım kendim yapardım
  Tespih konusunda idealinin
  Sağlık sorunları nedeniyle işporta tezgahına kapatın evde merdiven altında küçük bir dükkanın var burada çalışmama müsait ev kendimin güvence verilir
  En ufak şüphemiz olmasın Dikkate alacağınız ümüdile Allah’a emanet saygılarımla
  Tespiçi dursun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir