Anasayfa / Haberler / Golden Rose ile Sevgililer Günü’nde Gözleriniz Konuşsun

Golden Rose ile Sevgililer Günü’nde Gözleriniz Konuşsun
Golden Rose Terracotta Glitter Eyeshadow

Golden Rose Terracotta Glitter Eyeshadow özel simlerle ve ileri teknoloji ile üretilmiş mükemmel bir far serisi. Olağanüstü satenimsi dokusuyla kolayca uygulanarak, ışıl ışıl bir göz makyajıyla çekici ve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlıyor.

Terracotta Eyeshadow far serisi satenimsi ve yumuşak dokusu ile göz kapaklarınızda olağanüstü parlak ve hafif bir etki yaratıyor. Özel teknoloji ile üretilmiş bu ürün, uzun süre kalıcı etkisi, modaya uygun sedefli, parlak renkleriyle fark yaratıyor.

Sevgililer Günü’nde çekici görünümünüzle hayranlık uyandıracak, muhteşem renk alternatiflerine sahip bu far serilerinden asla vazgeçemeyeceksiniz.

Bu özel günde makyajınızı daha da etkileyici kılmak ise çok kolay. Golden Rose 3 D Fantastic Lash Mascara ile güne yakışan ‘derinlikli bakışlara’ sahip olabilirsiniz.Golden Rose 3 D Fantastic Lash Mascara geliştirilmiş yeni formülü ve son teknoloji ile üretilmiş özel tasarım esnek plastik fırçasıyla kirpikleri tek tek tarayarak dipten uca yüzde 100’e varan, maksimum kıvrılma ve olağanüstü uzun, dolgun bir görünüm sağlıyor.

İçeriğindeki yoğun siyah micro-black pigmentler kirpiklerinize gün boyu daha siyah, uzun ve gür; mükemmel bir görünüm kazandırıyor.

Yepyeni ruj serisi Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick ile de mükemmel dudaklara sahip olacak, serinin kıpkırmızı tonuyla Sevgililer Günü’ne damganızı vuracaksınız.

Golden Rose Terracotta Glitter Eyeshadow: 15,75 TL.
Golden Rose Terracotta Eyeshadow: 15,25 TL.
Golden Rose Ultra Rich Color Lipstick: 8,50 TL.
Golden Rose 3 D Fantastic Lash Mascara 11 TL

Golden Rose Hakkında:

Golden Rose markasının üreticisi Erkul Kozmetik, kurulduğu 1983 yılından beri ilke edindiği kaliteli üretim ile kozmetik sektörünün önemli kuruluşlarının başında gelmektedir. Erkul Kozmetik ürünlerini 77 ülkeye ihraç etmektedir. Renkli kozmetik üretiminde yeniliklerin öncüsü olan marka, Ar-Ge yatırımlarına verdiği önemle hijyen ve sağlığı ön planda tutmaktadır. Türk ve dünya kadınlarının büyük bir beğeniyle takip ettiği Golden Rose çok geniş ürün ve renk skalasına sahiptir. Marka oje konusunda dünyanın 5 büyük üreticisinden biridir.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir