yandex
Kapat !
Anasayfa / Teknoloji / İletişimde Empatiyi de Otomatiğe Bağladılar

İletişimde Empatiyi de Otomatiğe BağladılarDiyelim ki birine internetten önemli bir mesaj göndereceksiniz. Ama bir yandan da kişinin huyunu suyunu biraz bilmek istiyorsunuz ki, mesaj ilk seferinde doğru kişiye doğru ifadelerle ulaşabilsin. İşte Crystal isimli servis, birilerinin böyle bir ihtiyacı olacağı düşüncesiyle hizmete girmiş. Crystal’a girdiğinizde öncelikle sizden Linkedin sosyal bağlantılarınızı paylaşmanızı istiyor.

CrystalArdından bu bağlantıların her birinin profilinden ve paylaşımlarından kendilerine özgü iletişim tarzını analiz ediyor. Kısa cevaplardan mı hoşlanırlar yoksa uzun uzun yazmayı mı tercih ederler? Ciddi bir dil mi kullanırlar yoksa konuşma dili mi onlara daha çok hitap eder? Tüm bunları size raporluyor ve böylece siz de iletişim kurmak istediğiniz kişiyle hangi dilden konuşmanız gerektiğini görüp ifadelerinizi ona göre kurgulayabiliyorsunuz. Diğer bir deyimle “empati”kurmuş oluyorsunuz ve dikkate alınma şansınızı yükseltiyorsunuz. Merak edenler için detaylar crystalknows.com adresinde.

Crystal adlı yeni servis sayesinde, hiç tanımadığınız birine nasıl yaklaşmanız gerektiği konusunda bilgisayarınızdan yardım alabilirsiniz.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.


Bunu da İnceledinizmi ?

Bilişim Sektörü Mobil ve Servislerle Ayakta Duracak

2016 yılım 6,4 milyar dolara yakm bir büyüklükle kapatması beklenen bilişnn sektörünün 2017’deki büyüklüğünün de …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir