yandex
ek is
Anasayfa / İş Fikirleri / İlginç İş Fikri; Cenazede Ağlama Ekibi Kiralama

İlginç İş Fikri; Cenazede Ağlama Ekibi Kiralamaİnternette araştırma yaparken gözüme çarpan bir haberi sizle paylaşmak isterim. Şimdiye kadar bir çok ilginç iş fikri ile karşılaştım ama bu haber bana göre en enteresanı.

Herhangi bir yakınınızın cenazesinde ağlaması için bir ekip kiralar mısınız? Muhtemelen bu yazıyı okurken içinizden hayır diyeceksiniz. Ama ağlama ekibi kiralayan bir kitle bulunuyor. Ağlama ekibi için bir dernek kurulmuş. Dernek yöneticisi, aile tarafından sevilmeyen fertlerin cenazelerinde kimsenin ağlamadığını, ailenin de bu sebeple bir ekip kiralayıp tabiri caizse ‘yalandan’ üzüntü imajı çizdiklerini söylüyor.

Ağlama ekibi cenaze başına 300 TL alıyor. Bir saat cenaze evinde, bir saatte camide ağlıyorlar. Ekip üyeleri hayattan bir beklentisi olmayan insanlar ve bu iş onlar için pek de zor değil. Açıkçası ben yapamazdım ama bu fikir belki bu yazıyı okuyan birilerinin ilgisini çekebilir.

Makale : Aylin Güçlü – Kaynak Link :  frasbBu Yazılarıda İnceledinizmi?Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>