yandex
ek is
Anasayfa / İş Fikirleri / İş Fikirleri 2012

İş Fikirleri 2012iş fikirleri 2012, sermayesiz işler, 2012 iş fikirleri, ek iş ilanları 2012, evde iş, ek iş imkanları, evden iş imkanları, evde çalışarak yapılabilecek işler, girişimcilik 2012, girişimci fikirler 2012, iş fikri, yeni iş fikirleri 2012, ek iş fırsatları, iş fikirleri yarışmaları 2012, melek yatırım 2012, iş fikrime yatırım, internetten para kazanmak, popüler iş fikirleri, hunca life

2012 yılında yapılabilecek iş fikirlerini yazmaya çalıştık içlerinde sermayeli iş fikirleri olsun, sermayesiz iş fikirleri olsun internet üzerinden yapılabilecek işler yatırım gerektiren iş fikirleri olsun, beceri ve ikna kabiliyetine göre olsun çeşit çeşit bir sürü iş fikirlerini paylaştık umarım yardımcı olmuşuzdur.

Internet üzerinden, bilgisayarınızın başından kalkmadan size para kazandıracak yöntemleri ve internetten bulabileceğiniz iş olanaklarını bir araya getirdik.

KOLTUĞUNDAN hiç kalkmadan, internet üzerinden bir şeyler yaparak para kazanma hayali herkesin aklını kurcalamıştır. İnternetten para kazanmak elbette mümkün, ama “yan gelip yatarak para kazanmak” pek mümkün değil. 0 yüzden, internette gördüğünüz ‘‘bir günde 100 $ kazanın” gibi ilanlara kanmayın. Bu yazımızda ne onlardan ne de ‘‘saadet zinciri” modelleriyle gelir elde etmekten bahsediyoruz. Belli bir alanda uzmanlığınız ve boş vaktiniz varsa, bu kapak konumuzdaki onlarca farklı yöntemden biri veya birkaçı mutlaka size hitap edecektir; çünkü gerçek emeğinizin karşılığını alabileceğiniz ve boş vakitlerinizi değerlendirmek için ek iş imkânları bulabileceğiniz site ve servislerden bahsediyoruz.

Çoğu kişi için internetten sabit bir maaş kadar gelir elde etmek mümkün olmayabilir, ama yazımızdaki servisleri kullanarak düzenli işler yapmaya başladığınızda harçlığınızı çıkarabildiğinizi ve kayda değer bir ek gelir elde edebildiğinizi göreceksiniz.

Devamı : İnternetten para kazanmak

******************************************************************

Solucan Gübresi İle Organik Yetiştiricilik, solucan gübresi yetiştirmek, solucan gübresi üretimi, solucan gübresi nedir, organik yetiştiricilik, solucandan gübre üretmek, Kırmızı Kaliforniya solucanı, iş fikirleri 2012

Burçin Karababa, borsada, ithalat-ihracat firmalarında ve kendine ait turizm işletmesinde çalışırken bir anda kendini bilmediği bir alanda buluverir. Kızı Derinsu 2000′de dünyaya geldiğinde hayatı daha önce hiç düşünmediği, planlamadığı şekilde değişmeye başlar. Bir nevi, annelikle birlikte hayata tekrar ‘merhaba’ der. Kızı ek gıdalara geçer.

Zararlarını bildiği için hormonlu, sağlıksız gıdalarla bebeğini beslemek istemez. Bu konudaki hassasiyetini ‘öncelikli vazifem’ diye nitelendirir hep. Önce organik balkon bahçeciliği yapar. Ancak organik tohuma, gübreye ulaşmak günümüz şartlarına göre çok zordur. Çiçeği burnunda anne zaten organik yetiştiricilik bilgisinden de hayli uzaktır. Ama her daim araştırmaları devam eder. Amacı çok sevdiği kızına en sağlıklı, en doğal yiyecekleri yedirebilmektir. Moldova’dan gelen arkadaşının bir sepet dolusu sebze-meyve getirmesiyle de değişimin ilk ışıkları kendini gösterir. Çünkü bu kıymetli hediyelerin özelliği, solucan gübresiyle yetiştirilmeleridir.

Devamı : Solucan Gübresi İle Organik Yetiştiricilik

******************************************************************

Çukurova’da Japon Eriği Üretimi Kârlı Bir Yatırım Alanı, japon eriği üretmek, japon eriği iş fikirleri, japon eriği yatırımı

NÇS TARIM, ÇUKUROVA’DA ÜRETTİĞİ JAPON ERİĞİYLE ERKEN HASAT AVANTAJINDAN YARARLANIYOR.

Halk arasında ona “gümüş kayısı”, “filkulağı”, “kızsaçı” deniyor. Çok çeşidi olduğunu bildiğimiz erik familyasından ve ılıman iklimi seviyor. Ülkemizde de ilk defa örneğine 1855 yılında rastladığımız Japon eriğinden bahsediyoruz. Belki daha çok bilinen ismiyle “Gingko biloba’dan… Güney Amerika ve Güney Afrika ülkelerinin en önemli üreticilerinden olduğu Japon eriği, ayrıca İtalya, İspanya ve İsrail’de de yetişiyor.

Devamı : Çukurova’da Japon Eriği Üretmek Kârlı Bir Yatırım Olabilir

******************************************************************

Popüler İş Fikirleri, ek gelir kazanmak, iş fikirleri, Huncalife satış sistemi, Hunca Kozmetik, Carmina makyaj malzemeleri, kataloglar üzerinden satış, Hunca life, satış temsilcisi olmak, Katalog üzerniden satış

Günlük hayatta değişen yaşam koşulları çalışma koşullarına da yansıyor. Artık farklı pek çok sektörde yepyeni iş fikirleri ile özellikle de ek gelir kazanmak isteyen kişilere alternatif çözümler sunuluyor. Bunlardan biri de Huncalife satış sistemi.

Sistemde Hunca Kozmetik tarafından üretilen Carmina makyaj malzemeleri, parfüm ve deodorantlar, hunca saç kremleri şampuanlar ve bakım kremleri, hem bay hemde bayanlara özel olarak üretilen kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinin yer aldığı kataloglar üzerinden satış yapmanız sağlanıyor. İkna kabiliyetinize güveniyorsanız hemen satış temsilcisi olmak için üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Devamı : Popüler İş Fikirleri

******************************************************************

En Çok Para Kazandıracak İşler, En Çok Para Kazandıran İşler, En Çok Para Kazandıracak Meslekler, En Çok Para Kazandıran Meslekler

Küreselleşmeyle beraber bilişim sektöründe meydana gelen hızlı gelişmeler, nitelikli insan kaynağı eksikliğini de beraberinde getirdi.

Akıllı telefon ve tabletlerin günümüzün vazgeçilmezi haline dönüşmesiyle 2012 yılında IT (bilişim) alanında çalışan eleman ihtiyacının artacak olması öngörülüyor.

Küresel krizin eşiğinde olduğumuz bugünlerde, bilişim sektörü çalışanlarına en çok para kazandıracak sektörlerin başında geliyor.

1. Mobil Uygulama Geliştiriciliği

Web sitelerini yeni akımlara adapte etme yarışına giren şirketlerin akıllı telefon ve tabletler için de uygulama geliştiricisine ihtiyaç duymaları, bu mesleği 2012 yılının en gözde mesleği yapıyor. The technology division of staffing firm Robert Half projeleri için mobil uygulama geliştiricilerin maaşlarının 2012 yılında ortalama yüzde 9,1 oranında artış kaydederek, yılda 85.000 dolar ile 122.500 dolar arasında değişmesi öngörülüyor.

Devamı : En Çok Para Kazandıracak İşler

******************************************************************

Kapalı sistem yetiştiricilik, gözde yatırım aracı, Keçi ve koyun yetiştirmek, Keçi yatırımı, saanen keçisiyle yetiştiricilik, Saanen keçisi, Cazip Yatırımlar

Bir dönem ormanlar için ‘tehlikeli’ ilan edilen keçi, yeni yatırım alanlarından biri oldu.

Bir dönem zarar verdiği gerekçesiyle adeta ormandan kovulan keçiler, son yıllarda cazip yatırımlar arasında yer almaya başladı. Kapalı sistem yetiştiricilik, ekonominin ünlü isimleri için gözde yatırım aracı oldu. Keçi ve koyun yetiştirmek için çok sayıda işadamı yatırım yaptı. Bu alana girmek isteyen ve saha araştırması yapan ünlü isimlerin sayısı her geçen gün artıyor. Keçi-koyun yatırımını cazip hale getiren, büyükbaş hayvancılığa göre dört beş kat kârlı olması. Bu alana yatırım yapan isimlerin başında Alfemo Mobilya’nın sahipleri, Vestel CEO’su Ömer Yüngül, TÜDEM Dershaneleri’nin sahibi İsa Aykanat, Rahmi Çınar, Trek Turizm, Dülger İnşaat, Mustafa Çetmen ve Pelin Omuroğlu Balcıoğlu gibi isimler geliyor. İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince ve Halk Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Nurzahit Keskin de yatırım için çiftlik hazırlıyor.

Devamı : Cazip Yatırımlar

******************************************************************Bu Yazılarıda İnceledinizmi?10 yorum

 1. arkadaşlar

  sahte para kontrol kalem işini tavsiye edebilirim.

  karı marjı çok yüksek .düşünürseniz detaylı mail atabilirim.

  kolayiskurmak@gmail.com

  • merhaba… ilk defa duyduğum birşey nasıl bir iş anlaşılır ve görsel bir resim ve yazınızıgönderirseniz sevinirim.
   görüşmek dileğiyle

 2. ‎”Yüzyıllardır insanoğlunun en büyük sorunlarından biri olan para kazanmak, günümüzde de her dönemde olduğu gibi kolay değil.” Ama jetnet ile mümkün, %40 varan kar oranalarından yararlanmak için yapmanız gereken alttaki mailden bana ulaşmak

  gul_nihalyildiz@hotmail.com

 3. Amway serbest girişimcisi olmak istermisiniz. hyvuran@hotmail.com

 4. süper iş ! izmirin çeşme ilçesinde anahtarcı olacaksınız… sadece 1 tane anahtarcı var ve koca ilçeyi soyup soğana çeviriyor.5 sene de ev almış… böyle kar nerde var? biz bir kasa açtırmak için çağırdık.kasayı kullanılmaz hala getirdi!kasa açıldı ama çöp oldu. ne kadar verdik hemen yazayım anahtarcı arkadaşlar duysun 300 TL. soygun değilde ne! tavsiye ederim,çeşmede anahtarcılık en popüler iştir! İYİ düşünün !

 5. Busuness Team uyesi olarak girecekleri için bu kişiler alışveriş taahhut avansı yatırarak girebilirler…. nasıl oluyor anlamadım hem almak satmak zorunluluğu yok hemde alışveriş taahhüt avansı yatıracağız …bu sistemde almak zorunluluğu getiriyor

 6. DEGERLİ ARKADASLAR

  TÜM TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN TİCARET HACMİNDEN PARA KAZANACAK ÖNCÜLÜK EDEBİLECEK VİZYONER TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

  PAZARLAMA YOK
  ÜRÜN ALMAK SATMAK YOK
  KAPI KAPI MÜŞTERİ ARAMA DERDİ YOK

  ANLAŞMALI FİRMALARDAN BAZILARI
  MAKRO MARKETLER (KARADAĞLAR)
  KİPA
  BOYNER
  TEKNOSA
  BİRDUNYA.COM
  KFC,PİZZA HUT
  TEFAL
  GOLDAŞ
  GEZİSİTESİ.COM
  OTEL.COM VE DAHA FAZLASI
  150 NİN ÜZERİNDE KOBİ ( YANİ KÜÇÜK ESANAF BAKKAL,MARKET,KASAP,MANAV,KUAFÖR VS ESNAFI DA KAYIT EDEREK ONLARADA DESTEK VEREBİLİRSİNİZ.)
  Sadece hergün harcamak zorunda oluğumuz ürünleri alırken anlaşmalı firmaları tercih ederek neler kazanacağınızı tahmin bile edemezsiniz
  İşte Bu kart size bunu saglıyor.sadece alışveriş yaparak ve bunu başkalarına tavsiye ederek neler kazanacagınızı ,hatta kartınız kullanmadan bile neler kazancagınızı ve bir alışveriş kartıyla hayatınızı nasıl degiştirebileceginizi ögrenmek istiyorsanız,ister bir iş adamı,pofesyonel bir yönetici,müdür,kariyer sahibi bir kişi olun,ister ev hanımı,ögrenci,ögretmen,emekli,tamgün bir çalışan olun,ister işsiz,umutsuz,çaresiz bir durumda olun .Bunu nasıl başaracagınız size anlatıyoruz.

  * Tamamen özgürsünüz;kimseye bagımlı,baglı degilsiniz.
  * Ofis yok,kira yok,işyeriniz bilgisayaraınız,müşterileriniz milyonlarca tüketici
  * ister iş olarak görün,ister yatırım gözüyle bakın,ister sadece kart kullanıcısı olun,her türlü kazanıyorsunuz.
  * Firmaların,tüketicilerin,herkesin kazandıgı paylaşimcı bir sistem.
  * Tükettikce kazandıran,kazandırdıkca tükettiren sistem.
  * Hersey basit bir fikirle basladı ve basit bir sekilde devam ediyor
  * işimizi şöyle nitelendiriyoruz;Tavsiye Marketing
  * Dünyanın en büyük alışveriş toplulugu,2.000.000 dan fazla kişi faydalanıyor.
  2012 sonuna kadar hedef 5,000,00 Türkiye hedefi 10.000.000 Çin,Honk kong,Japonyada başlıyor
  * Ayrıca Bu kartı her kullandıgınızda aile & cocuk vakfı aracılıgıyla ülkemizdeki ve dünyadaki insanlarada yardım ulaştırarak sosyal dayanışmayı saglar.
  Özellikle marketingle ilgilenen,yeni fikirlere acık,vizyon sahibi ve Türkiye’de bu işin öncüsü ve kurucusu olmak istiyen tüm girişimci arkadaslar.Nerde hangi sistemde calışırsanız çalışın,unutmayın bu sistem çok farklı ÜRÜN SATMAK,PAZARLAMA YAPMAK YOK Aramızda olmanız dilegi ile

  Kartın Avantajları
  * 37 Ülkede aktif,28 avrupa ulkesinde aktif olma yolunda
  * Türkiye,Avrupa, Avusturya, Almanya, İngiltere, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovenya, Sırbistan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, İsviçre, Polonya, İtalya, Hırvatistan,Abd, Kanada, Belçika,Hollanda,Yunanistan, İrlanda,Katar, İspanya,Makadonya,portekiz,Kıbrıs,Birleşik Arap Emirikleri (Dubai:( da faaldir ve her geçen gün yeni ülkeler katılacak 2012 de Çin Honk Kong Ve Japonya Geliryor
  * 2.000.000 dan fazla tüketici bu kartdan faydalanıyor.
  * Tüm sektörlerde(gıda,giyim,enerji..vb)kullanabileceginiz uluslararasıbir kart
  * Alişverişlerinizden sektörlere göre %3 ila %26 arasısında kazanç(nakit+pozisyon)
  * Kendi alışverişlerinizden nakit kazanç
  * Direk uyelerinizizn alışverişlerinden %0.5 nakit kazanaç
  * İndirek üyelerinizizn alışverişlerinden %0.5 nakit kazanaç
  * Direk uyelerinizizn primlerinden %18.75 nakit kazanç
  * indirek üyelerinizizn primlerinden %6.25 kazanç
  * Harcadıgınız paranın her hafta yüzdesini TL Banka hesabınıza havale/Eft olarak geri alıyorsunuz.
  * Alışverişlerden kazandıgınız paranın bir kısmı pozisyon hesabınızda birikir
  bu para her 110TL oldugunda size bir pozisyon verilir.bu pozisyon sizin matrixinize yerleştirilir. Her 110 TL niz 4 Kişi de sizin referansınız ile bu işe başlamışsa 1,280.TL olarak geri döner
  Uye yaptıgınız insanların kazandıgı pozisyonlarıda sizin pozisyonunuzu
  2.ci basamaga cıkardıgında 990TL nakit kazanc saglarsınız.
  * Alışverişlerden kazandıgınız her 110TL degerindeki pozisyon 5.ci basamagı bitirince yaklaşık 40,000TL nakit kazanç saglarsınız.
  * Kendinizizn ve üyelerinizizn yaptıgı alışverişlerden oluşan pozisyon size puan
  kazandırır.Bu puanlar size Kariyer oluşturarak nakit kazanç saglar
  * Tanıdıgınız firmaları üye yapabilirsiniz.böylece o firmanın müşterisi olan kişiler
  sizin üyeleriniz olur
  * Kart sahibi Resmi Sitemizden kendisine verilen Şifre ve Kullanıcı adı iler giriş yaparak kendisisne ayrılan sayfadan tümişlemlerini takip edebilmektedir.

  NOT: Bu kartın kullanımı insanların birbirine tavsiyesi ile olmakta, kredi kartı veya bankamatik kartı degildir.
  kart için alınan herhangi bir aidat ücreti yoktur.Her tüketici uye olabilir.Şu anda girmek isteyn kişiler Busuness Team uyesi olarak girecekleri için bu kişiler alışveriş taahhut avansı yatırarak girebilirler.

  SEÇİM SİZİN YA İŞİN BAŞINDA OLURSUNUZ,YADA SONRADAN MÜŞTERİ OLURSUNUZ
  PİLOTMU OLMAK İSTERSİNİZ,YOLCU MU ?

 7. Merhaba yazlarınızı severek takip ediyoruz. Bu alanda benimde söylecek birkaç sözüm olacak. Eğerki yapacak bir ek iş arıyorsanız ve herhangi bir alanda uzmanlığınız yok ise http://www.goomasspro.com sitesinden online pazarlama tekniklerini öğrenerek kısa zamanda usta bir online pazarlamacı olabilirsiniz. Hem sıcacık evinizde oturacaksınız hemde birçok insanın kazanmak isteyipte kazanamadığı paraları kazanacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>