Anasayfa / Emlak Haberleri / İstanbul Kartalda Yapılan Yeni Konut Projeleri

İstanbul Kartalda Yapılan Yeni Konut Projeleri
İstanbul Kartalda Yapılan Yeni Konut Projeleri


İstanbul’un yükselen bölgesi Kartal’ın gözde projeleri!
Kartal’ın yeni yaşam merkezlerine göz atmaya ne dersiniz?

Anadolu Yakası’nın son yıllarının gözde bölgelerinden Kartal’da birbiri ardına yükselen projeler, yeni bir yaşamın kapılarını aralamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında… İşte birbirinden güzel, her ihtiyaca cevap verebilen Kartal’ın gözde projeleri:

Adanus Park

Adanus Park konutları, size ihtiyacını hissettiğiniz kalite ve güveni bir arada bulabileceğiniz bir yaşam sunuyor. Modern yaşamın tüm gerekliliklerini bir araya getirerek manzarasıyla, kalitesiyle, sosyal imkanlarıyla sakinlerine seçkin bir yaşam tarzı sunan Adanus Park, İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’ın konum olarak en stratejik noktasında yer alan, etrafı yollarla çevrili, yarım ada şeklinde bir arazi üzerinde kuruluyor. Marmara denizi ve Adaların eşsiz manzarasının hakim olduğu proje, her detayın özenle incelenip tasarlandığı, akıllı çözümlerle yaşam kalitenizin yükseltilmesi anlayışıyla donatıldı.

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

Uptwins Deluxe Residence

20 katlı 2 rezidanstan oluşan Uptwins Deluxe Residence, %80 yeşil alanıyla ferah, yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı, çalışan bireylerin ihtiyaçlarına uygun çözümleriyle fonksiyonel ve sunduğu tüm ayrıcalıklarla elit bir yerleşim merkezi.
Dilerseniz stüdyo, dilerseniz 1+1 tipi her metrekarenin en efektif şekilde kullanıldığı rezidans daireleri… Tercihiniz ne olursa olsun hayatınız Uptwins Deluxe Residence ile bambaşka olacak.

Uzaklara gitmeden şehrin kalabalığından uzaklaşmak istiyorsanız…

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

Evora

Akıl Küpü Biçim Değiştirip Evora’ya Dönüştü

Teknik Yapı Samandıra’da yer alan ve toplam 432 daireden oluşan; tasarımı, fiyatı, ödeme koşullarıyla tam bir akılcı proje olan Evora’nın satışına devam ediyor.Teknik Yapı, Samandıra’da doğa ile özdeşleşen ve modern hayatın özelliklerini taşıyan yeni bir projeye başlıyor. Fenerbahçe Samandıra tesislerinin hemen yanında ve E-6 otoyolunun kenarında yükselecek olan 432 daireli Evora, ‘akıl dolu’ bir proje olacak.

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

Aura Residence

Kartal’da… Anadolu Yakası’nın yeni çekim merkezi Kartal’da modern yaşam için Tüm daireler güney cepheli… Evimiz hep sıcacık olsun, güneş alsın diyenler için,

Deniz ve ada manzaralı… İstanbul’da oturup Marmara Denizi ve Adalar manzarası keyfinden mahrum olmamak için,

Çok sportif… Uzaklara gitmeden sitenizin fitness salonunda, açık yüzme havuzunda, tenis, squash, basketbol, voleybol alanlarında spordan yaz kış uzak olmamak için Aura Residence!

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

İz Tetra

Ferah ve özgün mimari yapısı, konforla güveni buluşturan teknolojisi ve sunduğu yüksek sosyal yaşam standartlarıyla öne çıkan; modern olduğu kadar doğal, hem renkli hem de huzurlu bir dünya. Üstelik şehrin merkezinde ama şehrin karmaşasından çok uzakta…

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

Upcity Flats

Upcity, İstanbul’un yeni ve modern yerleşim merkezlerinden Kartal Uğur Mumcu’nun tam ortasında, Anadolu yakasının oksijen deposu Aydos Ormanları’nın yanında yükseliyor. Yaşam kalitenizi yükseltecek Upcity Flats, bölgenin en büyük, en kapsamlı alışveriş merkezi Upcity Center ve son olarak konforlu yaşamın yeni adresi Upcity Residence’tan oluşan bu yeni yaşam merkezi, 36 yılı aşan Teknik Yapı güvencesiyle beğeninize sunuluyor.

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

Uprise Elite

35 yılı aşkın süredir, sayısız inşaat projesinin altında imzası olan Teknik Yapı güvencesiyle inşa edilen Uprise Elite, size aradığınız elit yaşamın anahtarını sunuyor. Şehrin yanı başında karmaşanın çok uzağında, kusursuz güvenlik, eksiksiz sosyal yaşam düşüncesiyle kurulan Uprise Elite, deniz ve doğa manzaralı daireleriyle size ve ailenizin fertlerine elit yaşamın gerekliliklerini tüm cömertliğiyle sağlıyor.

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

 

DAP Royal

Dap Yapı projesi olarak hayata geçirilen Dap Royal Center, 3.5 metrelik tavan yüksekliğine sahip. Ferahlık hissini artıran ve evin daha geniş algılanmasını sağlayan yüksek tavan uygulaması günümüzde ekonomik koşullar nedeniyle çok az sayıda projede kullanılıyor. Dap Royal Center projesinde bulunan hayatı güzelleştiren diğer özellikler ise; yüzme havuzu, spor salonu, bahçeler, kameriyeler, oyun salonları…

Projeyi detaylı incelemek için tıklayınız…

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir