yandex
Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / İstanbul’da Evlere Kalem Montaj İşi Gönderen Firmalar

İstanbul’da Evlere Kalem Montaj İşi Gönderen Firmalarİstanbul’da Evlere Kalem Montaj İşi Veren Şirketler

Evde çalışan pek çok kadın hem ev işlerini rahat bir şekilde yapmak hem de ek gelir elde etmek için çaba sarf etmektedir. Evin geçimini sağlamak günümüzde oldukça zordur. Hem evin yiyecek ve gıda malzemeleri ihtiyacının karşılanması, hem çocuk bakımı, hem evin temizliğinin yapılması, ev kirası gibi pek çok masrafın altından kalkmak konusunda sıkıntı yaşayan kadınların pek çoğu evde yapılan işlere yönelmektedir. Bu ek işlerden biri de evde kalem montaj işi yapmaktır.

evde-kalem-isi-yapmaKalem montaj işini İstanbul’da pek çok firma evde bulunan kadınlar için almaktadır. İstanbul’da evlere kalem montaj işi veren firmalar giderek daha da artmaktadır. Bunun nedeni bu işin evde daha pratik şekilde yapılması ve bu işi yapan kadınların aynı zamanda evde yapacakları diğer işleri de yapmalarıdır.

İstanbul’da evlere kalem montaj işi veren firmalar kalem montaj işlerini evde bulunan kadınlar için biriktirmektedir. Kadınlar da belirli miktarda aldıkları işleri kısa süre içinde bitirmektedir. Bu noktada önemli olan kalem montaj işlerini zamanında teslim etmektir. Dolayısıyla kadınlar da evdeki işlerin planlamasını ona göre yapaktadır. Evden para kazanmak isteyen kişiler hem ev işlerini tamamlamakta hem de ev ekonomisine katkıda bulunmaktadırlar. Dolayısıyla tam da bu nedenle evde bulunan pek çok kişi zamanını kalem montaj işleri ile değerlendirmektedir. Bu tarz ek işler genellikle internet sitesinden duyurulmaktadır.
221 yorum

  1. Merhaba.Kalem montaj işi yapmak istiyorum.Geri dönüş yapar iseniz sevinirim.Tesekkürler.

  2. Merhaba evde ek iş arıyorum babam işten çıktığı için zor durumdayız evlere verilen işlerden arıyoruz yardım ve desteginizi bekliyorum kardeşim bu sene liseye gidicek inanin çok zor durumdayız lütfen yardım edin😓😓 istanbul pendik velibaba

  3. Evde ek işi yapmak istiyoruz size nasıl ulaşabilirim

  4. Merhaba ben pendik esenyalı da oturuyorum ek iş arıyorum evde yapa bilecegim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*