Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Kahve Kafe Bayilikleri / Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği

Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği
Kahveland Bayilik Şartları

Kahveland Bayilik : Kahve kafe sektörüne yönelik iş kurmak isteyen girişimcilere bayilik alternativi.

Kahveland, misafirlerine günümüz çağının mekanik ve soğuk algısını kıran sıcacık bir konsept sunuyor. Yurt içi yurt dışı toplam mevcut franchise şube sayısı 17 olan Kahveland’in 2016 yıl sonu hedefi toplamda 30 şubeyi ulaşmak. Franchise giriş bedelini 10 bin dolar olarak belirleyen markanın yatırımcıya yatırım geri dönüşü ise 12 – 24 ay arasında olmaktadır.Trafiğin yoğun olduğu cadde ve bahçe alanlı Avm mağazalarını tercih eden Kah veland franchising ile büyüyecek.

kahveland

Girişimciye Not: Girişimcilerle aynı dili konuşan, heyecanlı, makul yatırım imkanları sunan, kalite ve fiyat dengesi olarak en doğru çözümleri uygulayan bir yapıya sahip olduğumuz için tercih ediliyoruz. Girişimcilere bir bayi olarak değil bir aile bireyi olarak yaklaşımda bulunduğumuz için farklıyız.Sıcacık rahat dekorasyonu, güleryüzlü, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ve özel anların ortağı olmak istiyoruz. İşletmelerimiz eviniz, müşterilerimizi misafir olarak düşünüyoruz.

Markamız için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerimizi dinamizmle birleştirerek markamızı ve kahve kültürünü yaymak istiyoruz.

 

Kahveland Franchise Şartları

■ Bayilik fiyatları: Firma franchising başvurularında herhangi bir ücret talep etmiyor.

Başvuru yapan her aday ile iletişime geçilip, düşündükleri lokasyon ile ilgili fizibilite çalışması yapılıyor. Franchise bedeli olarak 15 bin dolar talep ediliyor. Yatırım maliyetleri metrekare başına 1.700 bin TL.

■ Başvuru sahibinde aranan özellikler: Bu işe gönül verip tam zamanlı olarak işin başında duracak girişimciler aranıyor.

■ Şubelerin fiziksel özellikleri: Şubeyi çevreleyen pres tuğla duvarlar, kepenkli pencereler ve peyzaj düzenlemeleri ile günümüzün soğuk algısını kıran mekan, müşterinin kendisini evinde hissedeceği bir tasarım sunuyor.

■ Seçilen yerin özellikleri: İnsanların rahatça ulaşabilecekleri lokasyonların seçilmesine dikkat edilirken, alanın minimum 200 metrekare olması gerekiyor.

■ Verilen destekler: Eğitim, satış, reklam çalışmaları gibi destekler firma tarafından sağlanıyor.

İletişim Bilgileri

Tel: (0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. ucuz cafe mobilyalari

    Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı cafe masa, cafe sandalye, cafe sedir ve cafe berjer modellerini bulabileceğiniz tek adres. http://www.ucuzcafemobilyalari.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir