Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği

Kahveland Franchise – Kahveland Kahve Cafe Bayiliği
Kahveland Bayilik Şartları

Kahveland, misafirlerine günümüz çağının mekanik ve soğuk algısını kıran sıcacık bir konsept sunuyor. Yurt içi yurt dışı toplam mevcut franchise şube sayısı 17 olan Kahveland’in 2016 yıl sonu hedefi toplamda 30 şubeyi ulaşmak. Franchise giriş bedelini 10 bin dolar olarak belirleyen markanın yatırımcıya yatırım geri dönüşü ise 12 – 24 ay arasında olmaktadır.Trafiğin yoğun olduğu cadde ve bahçe alanlı Avm mağazalarını tercih eden Kah veland franchising ile büyüyecek.

kahvelandGirişimciye Not: Girişimcilerle aynı dili konuşan, heyecanlı, makul yatırım imkanları sunan, kalite ve fiyat dengesi olarak en doğru çözümleri uygulayan bir yapıya sahip olduğumuz için tercih ediliyoruz. Girişimcilere bir bayi olarak değil bir aile bireyi olarak yaklaşımda bulunduğumuz için farklıyız.

Sıcacık rahat dekorasyonu, güleryüzlü, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ve özel anların ortağı olmak istiyoruz. İşletmelerimiz eviniz, müşterilerimizi misafir olarak düşünüyoruz.

Markamız için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerimizi dinamizmle birleştirerek markamızı ve kahve kültürünü yaymak istiyoruz.

İletişim Bilgileri

Tel: (0532) 283 03 04
kahveland.com.tr
info@kahveland.com.tr

Bir yorum

  1. ucuz cafe mobilyalari

    Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı cafe masa, cafe sandalye, cafe sedir ve cafe berjer modellerini bulabileceğiniz tek adres. http://www.ucuzcafemobilyalari.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir