yandex
Kapat !
Anasayfa / Kariyer ve İş / Kanada İş İmkanı

Kanada İş İmkanıKanada iş imkanlarından faydalanmak için Kanada iş başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Peki ama Kanada’da gerçekten iş imkanları bulunuyor mu?

Dünyanın en refah ülkeleri arasında yer alan Kanada’daki iş imkanları pek çok insan için oldukça cezbedici. Kanada’da çalışmak için farklı sektörlerde yer alıyor olabilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse, Aşçılar, psikologlar, eczacılar, dişçiler, vinç operatörleri, mimarlar, uzman doktorlar, restoran ve yiyecek hizmeti yöneticileri gibi pek çok farklı branştan insan Kanada’da çalışma fırsatı yakalayabilir.Ancak bu ve Kanada’nın kabul ettiği daha pek çok farklı branşta en az 1 yıllık sürekli ve ücretli olarak iş sahibi olmanız gerekiyor. Ayrıca vasıflı işçi olarak kabul edilmeniz için, eğitim durumunuz, İngilizce ve Fransızcayı bilme dereceniz, iş tecrübeniz, uyum sağlama yeteneğiniz, yaşınız ve Kanada’da bir iş ayarlayıp ayarlamadığınız da oldukça önemli.

Siz de dünyanın refah seviyesi en yüksek ülkelerinden birisi olan Kanada’da çalışmak istiyorsanız Kanada’ya vasıflı işçi olarak başvurabilirsiniz.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.


Bunu da İnceledinizmi ?

Tehlikeli işlerde çalışanlara standart getiriliyor

Belgesini almayan artık çalışamayacak Türkiye’de tehlikeli işlerde çalışanlara standart getiriliyor. 1 Ocak’tan itibaren uygulamaya giren …

63 Yorumlar

  1. ben halit elektirik borukaynakcısıyım gaz altı kaynada yapıyorum kanadaya gitmek istiyorum ilkokul mezunuyum bende gidebilirmiyim,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir