Anasayfa / Kariyer ve İş / Kariyer Yönetimi Ve Liderlik Eğitimi Programı

Kariyer Yönetimi Ve Liderlik Eğitimi Programı
Kariyer Yönetimi Ve Liderlik Eğitimi Programı
Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nde “Kariyer Yönetimi ve Liderlik Eğitimi” konusunda bir program düzenlendi.Fen Edebiyat Fakültesi ile Muallim Rıfat Eğitim Fakültesi konferans salonlarında eşzamanlı düzenlenen program, 10.00-17.00 saatleri arasında yapıldı.
Genç Üniversiteli Cevherler (GUC) Türkiye Genel Koordinatörlüğünde gerçekleştirilen eğitim programında dersler, Genç Üniversiteli Cevherler Türkiye Genel Koordinatörü Burcu Kaya, Sancaktar Grup Genel Müdürü ve Baş Yöneticisi Murat Çeliksoy ile Turkcell Baş Yönetici Asistanı Aslı Funda Erişken tarafından verildi.
Eğitim programında işlenen konular şu başlıklardan oluştu; bireysel kariyer yönetimi, iş bulmanın altın kuralları, yönetim ve liderlik, uygulamalarla iş hayatından çözüm önerileri, iş dünyası ile ilgili pratik bilgiler ve taktikler. Katılımcılara “Kariyer Yönetimi ve Liderlik” konulu katılım sertifikası da verilecek.

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir yorum

  1. GUC ile ilgili hiçbir şeye katılmasın kimse. Mersin üniversitesine iki kez geldiler ve ikisinde de verdikleri sözleri tutmadılar. ilk geldiklerinde sadece birkaç görüşmenin telekonferans yolu ile olacağını söylemişlerdi ama ne şanssızlıktır ki görüşmelerin tamamına yakını telekonferans yoluyla gerçekleşti. yaklaşık 2 hafta kadar önce geldiklerinde de çinli profesörün tercümanı olacağını söylemişlerdi ve kesinlikle tercümana dair bir şey yoktu. konuşmacılardan biri çeviri yaptı ve ingilizceme güvenerek birebir çeviri olmadığını söylüyorum. bu konferansta da ne tesadüftür ki konuşmacılardan biri gelemedi. zaten 3 konuşmacı olacaktı. sadece 1 konuşmacının programı iyiydi. onun dışında berbattı. ayrıca program başlama saati 9 iken 10 da başladı, ve sahnede gülücükler dağıtan bizlere değer verdiklerini söyleyen kişiler çıkışta sorularımızı bile yanıtlamadılar. kesinlikle ve kesinlikle kimseye gitmelerini tavsiye etmiyorum. büyük firmalarla çalışıyor olabilirler ama insana özellikle işleri bittikten sonra kimseye değer vermediklerini ikinci kez görmüş oldum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir