yandex
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Köfteci Ramiz Yatırım Maliyeti: Ortalama 300 Bin TL

Köfteci Ramiz Yatırım Maliyeti: Ortalama 300 Bin TLbayilik ilanları 2016, bayilik veren firmalar 2016, franchise veren firmalar 2016, bayilik arıyorum, iş kurmak 2016, dükkan açmak, köfteci ramiz bayilik

KÖFTECİ RAMİZ
Şimdi de Azerbaycan’da

Köfteci Ramiz’in 30 ilde 140 şubesi var. Yurtiçinde restoran sayısını artırarak büyümesini sürdüren firma aynı zamanda yurtdışmda da büyüme planlan yapıyor. Bu doğrultuda, Azerbaycan Bakü’de Ganjlik Mail AVM’de ilk şubesini açmaya hazırlanıyor. Firma, Azerbaycan’a master franchise sistemiyle giriş yapıyor.

köfteci-ramiz

Almanya Köln’de Ramiz Et İşleme Tesisi’nin tamamlanmasıyla birlikte, Avrupa’da şubeleşmeyi hedefleyen firma çok yakında Almanya, Belçika ve Hollanda’da da adını duyurarak “Dünya Markası” olma yolundaki ilerlemesini sürdürecek.Yurtiçinde ise yeni restoranlar açılıyor. Geçtiğimiz ay Foça (tzmir), Tuzla Marina (İstanbul), Burdur, Türsan Tesisleri Kaynaşlı (Düzce), Aliağa (Izmir)’de şubeler açan Ramiz, Ekim 2016 sonuna kadar İstanbul’da beş, Antalya’da iki, Sakarya’da iki ve Afyon, Aydın, Çanakkale, Çorum, Denizli, Düzce, Kırşehir, İzmir illerinde ise birer şube açarak Türkiye’deki şubelerine 17 yeni şube daha ekledi.

Köfteci Ramiz 1928’de kurulmuş olmasına rağmen, 2000 yılına kadar Manisa’nın Akhisar ilçesinde aile işletmesi olan küçük bir köfteci dükkânı olarak faaliyetini sürdürdü. 2000’den itibaren ise hızlı bir büyüme sürecine girdi. 2016 yılının Köfteci Ramiz’in Karadeniz açılımını yaşayacağı bir yıl olacağını söyleyen Köfteci Ramiz Yönetim Kurulu Üyesi ve Franchising Direktörü Bülent Taşkınlar, “Ancak, bu konuda da en doğru adımı atıp en iyi franchising projesiyle bölgeye giriş yapmak istiyoruz. 2011 yılında Kayseri ile başlayan Orta Anadolu atılımımız da 2016’de sürecek” diyor.

İşin Aynası

Uygun yer: Karadeniz ve Orta Anadolu bölgesi.
Yatırım maliyeti: Ortalama 300 bin TL.
Başvuru için: 0236 414 33 33
E-Posta: bulent@kofteciramiz.comCheck Also

espas-kozmetik

Espaş Kozmetik, İxora Bayiliği Veriyor

Kozmetik dükkanı açmak için ixora bayiliği alabilirsiniz. İyi yer seçimi ile kozmetik dükkanı açmak kazançlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir