yandex
Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Lyoness Nedir? Nasıl Çalışır? Lyoness İle Ek İş, Ek Kazanç

Lyoness Nedir? Nasıl Çalışır? Lyoness İle Ek İş, Ek Kazanç
Lyoness nedir?

Lyoness nasıl çalışır?
Paranın icadından bu yana ticarette hep iki taraf söz konusu olmuştur. Müşteriler ve satıcılar. Ticarette müşterilerin satıcılardan beklentileri, satıcılarında müşterilerden beklentileri vardır.

Bir müşterinin beklentisi nelerdir?

Uygun fiyat
Kalite
İlgi

Peki bir satıcının beklentisi nelerdir?

Devamlılık
Nakit ödeme
Büyük müşteri potansiyeli

Lyoness asırlardır birbirlerinden bu gibi beklentiler içinde olan iki tarafı ortada buluşturur. Bu sistemde tüketiciler yaptıkları alışverişlerden indirim kazanırlar satıcılarda devamlı müşteri kitlesi kazanmış olurlar. Yani iki tarafında beklentilerini tatmin etmek amaçlı kurulmuş ekonomik bir para geri dönüşüm sistemidir.

Lyoness insanların her zaman yaptığı günlük alışverişlerle işler. Tüketiciler bu sistemde para kazanmak için ihtiyacı olmadığı bir şampuanı bir kremi yada bir doğal ürünü almak zorunda değildir. Herzamanki yaşantısına devam ederken bu sistemden kazanç sağlayabilir. Nasıl mı? bir örnekle açıklayalım. Siz sabah evinizden çıktınız işe gideceksiniz arabanıza benzin aldınız Lyoness kartınızı gösterdiniz kazandınız, işe gittiniz öğle vakti geldi yemek siparişi verdiniz Lyoness kartınızı gösterdiniz kazandınız, akşam çıktınız ev için market alışverişi yapayım dediniz yine Lyoness kartınızı gösterdiniz ve yine kazandınız peki yaşantınızı değiştirdiniz mi? Hayır. Siz zaten arabanıza benzin almayacak mıydınız? Siz zaten öğlen yemek yemeyecek miydiniz? Siz zaten akşam market alışverişi yapmayacak mıydınız? İşte sistemin güzelliği buradadır. Siz önceden bu alışverişlerinizden ne kazanıyordunuz? Kocaman bir SIFIR! Artık her alışverişinizde Lyoness ile nakit geri ödeme kazanacaksınız.Lyoness nasıl doğudu?
Aslında her tüketicinin beklediği bir ihtiyaçtan doğmuştur. Hikayesi şöyle: 2003 Yılında Hubert Freidl adında bir Avusturyalı iş adamı (Lyoness’ın kurucusu) evine mutfak yaptırmak için bir mobilyacıya gider. Burada 19.000 € luk bir mutfağı beğenir. Satıcı 20.000 € ve katlarında tutan alışverişlerde indirim yapıldığı bu sayede eğer 1000 € daha alışveriş yaparsa % 10 indirim alacağını söyler. Bunun üzerine Hubert Freidl başka ihtiyacının olmadığını ama mutfak almak isteyen başka arkadaşlarınında olduğunu söyler ve onlarla birlikte geldiği takdirde yapacağı alışverişleri birleştirip toplam tutar üzerinden indirim alıp alamayacaklarını sorar satıcıda kabul eder çünkü satıcınında işine gelmiştir ve tabiki toplam tutar üzerinden muazzam bir indirim alırlar. Hubert Freidl bunu neden herkes yapmasınki neden dünyadaki bütün tüketiciler bizim gibi birleşip hakları olan indirimi talep etmesinlerki diye düşünüp bunu 2003 yılında kurgulayıp bir sisteme dönüştürmüştür.

Yukarıdaki hikayede herkes mutfakçıya tek tek gitseydi hiç birisi indirim alamayacaktı işte Lyoness’a bu yüzden dayanışmalı tüketici topluluğu denmektedir. Siz hiç bir akaryakıt istasyonunda kasada pazarlık yapabilir misiniz? yada bir süper market de? Yapamazsınız! çünkü siz teksiniz. Ya arkanızda 50.000-100.000 kişi olsa işte o zaman pazarlığınızıda yaparsınız indiriminizi de alırsınız işte Lyoness size bu gücü veriyor!

Bunu da İnceledinizmi ?

Evden Ek Gelir

Teknolojinin gelişmesiyle beraber ek gelir elde etmek isteyenler için çeşitli iş kolları ve sektörler ortaya …

13 Yorumlar

 1. 250 TL SERMAYE İLE KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN.
  -EV HANIMLARI,
  -EN AZ 18 YAŞINDAKİ ÖĞRENCİLER,
  -EMEKLİLER,
  -EK GELİR YADA EK İŞ ARAYAN ÇALIŞANLAR LÜTFEN BİZE ULAŞIN.
  -İŞİMİZ OFİS DESTEKLİDİR, DİLERSENİZ İŞİNİZİ EVİNİZDENDE YÜRÜTEBİLİRSİNİZ.
  -NOT: CİDDİ OLANLAR ARASIN, İŞİMİZ PAZARLAMA İŞİ DEĞİLDİR.
  -İRTİBAT: 0537 630 76 41
  GENEL MERKEZİMİZ MECİDİYEKÖYDE’DİR.
  OFİSİMİZ KADIKÖYDE GÖRÜŞMELER KADIKÖYDE YAPILMAKTADIR.

 2. layn.üyesiyim karım gelmedi ve bu üyeliği attırmam için ne yapmama gerek nasıl üye katabilirim kendime nasıl üye yaparım

 3. Kazananlar Kulübü

  Merhaba Arkadaşlar..
  Bize göre Lyoness, son yılların iki gözde ticaret şekli olan Affiliate Marketing ile Network Marketing’i sistemli ve biraz da karmaşık bir şekilde entegre etmiş uluslararası bir Affiliate Network Şirketidir. Dünya da tam bir benzeri yoksa da esas itibariyle aynı kaynaktan beslenen; affiliate marketing ile kazanıp, prim ya da kar dağıtımını Network Marketing esasları ile yapan bir çok firma vardır. Bunların en büyüklerinden biri de Dubli firmasıdır. Lyoness’in bunlardan farkı ise diğerlerine nazaran biraz daha müşteri odaklı olarak kurulmuş olmasıdır.
  Ülkemizde ise, bu esas üzerine çalışan çok bilinen iki firma vardır. Bunlardan ilki 2011 yılı Şubat ayında kurulan Flexkom firmasıyken diğeri ise 2012 yılı mart ayından itibaren network yapılanmasını başlatmış olan MyOrtak Affiliate Network Firmasıdır.
  Pekiyi bu durumda hangi şirketle çalışmalısınız?
  Bizim bu soruya vereceğimiz cevap; tamamıyla bakış açınıza bağlı olarak tercih yapabilirsiniz şeklinde olacaktır. Eğer sizin maksadınız network ağı oluşturarak para kazanmak ise müşteri odaklı olmayan firmaları yani Flexkom ya da MyOrtak firmasını tercih etmelisiniz. Çünkü bu firmaların sistemleri daha ziyade network ağında bulunan girişimcilerine para kazandırmak amaçlı dizayn edilmiştir. Lyoness ise müşteri odaklı kurulduğundan networkcü açısından para kazanmak çok daha meşakkatlidir.
  Bu üç firma arasında ise bize göre para kazanmak amaçlı tercih edilebilecek firma MyOrtak’tır. Çok güçlü bir affiliate network altyapısına sahip olarak kurulmuştur ve üstelik daha çok ama çok yeni olduğundan networkçü arkadaşların organizasyonun en başlarında bulunmak gibi bir avantajları olacaktır. Bunun yanında, şirketin 3×7 matrix network marketing kazanç dağıtım sistemini benimsemiş olması gibi sebeplerle bize göre çok daha avantajlı görünmektedir.
  MyOrtak tanıtım filmi için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz http://www.myortak.org/default.aspx?ortak_id=2NTLXLE144

 4. Muhammed SATIROĞLU

  TÜM LYONESS ÜYELERİ MUTLAKA OKUYUNUZ…

  Ben de bir lyoness üyesiyim. 4400TL ile girişimi yapmıştım, hiç bir başarı kaydedemedim. Lyonessin bana kazandırdığı tek şey FLEXKOM u karşıma çıkartmak oldu. 4 ay önce tanıştım flexkomla şu anda 150 kişilik ekibim var ve ayda ortalama 2000-3000TL para kazandım. Arkadaşlar biraz mantıklı düşünün. Lyoness 10 sene önce Avusturya da kurulmuş ve dünyaya açılmış bir firma. Ben lyonessi kötüleyemem, o da dahice bir fikir. Fakat Avusturya da Lyonessin başında olan insanlar, ilk 2 yılda girip ekibini kuranlar işin kaymağını yemişler. Lyoness o insanlara, tüm dünyaya açılacaklarını ve bu açılımı ilklerin ekibinden gerçekleştireceği vaadini vermiş. Zaten böyle bir avantaj sağlamasa kimse ilk olmazdı. Avusturyada bu sayede kariyer 11 de olan insanlar var arkadaşlar. Bizim bu saatten sonra lyonesse çalışarak sadece onlara hizmet ediyoruz. Pasif bir gelir sağlamak çok güç. Ama şu anda FLEXKOM daha 1 yaşında bile değilken Dünyanın en hızlı büyüyen Network şirketi ünvanını kazandı. Ve 10 yıl önce Lyonessin Almanlara sunduğu imkanı şu anda bizlere sunuyor. Flexkom Avrupaya açıldı ve her açıldığı ülkedeki üyeleri bizlerin ekibine dahil ediyor. %100 TÜRK şirketi, E-Ticaretle Klasik ticareti birleştiren bir sistem, bir ELEKTRİK DAĞITIM ŞİRKETİ.(Biz çevremizdekileri ücretsiz olarak flexkom müşterisi yapıyoruz, onlar elektriğini indirimli kullanıyor, alış-verişlerinden indirim kazanıyor. Biz onlardan ömür boyu para kazanıyoruz.) Yabancılara para kazandırmanın ne gereği var, aynı konseptin çok daha gelişmişini Türkler kurup Dünyaya açtıysa biz networker ların da bu sistemin içerisinde olması ve para kazanması gerekmez mi? Bu sistemin içinde olmak isteyenler bana: 0538 509 26 75 nolu numaradan ya da muhammed@satiroglu.info adresinden ulaşabilirler. Bol kazançlar…

 5. Merhaba arkadaşlar
  Hepimiz işimizden arta kalan zamanlarımızın bir bölümünü artık internette geçiriyoruz. Bu zamanlarda herkes kendine göre belli başlı uğraşlar ile geçiriyor, kimimiz sosyal paylaşım sitelerinde , bazılarımız web sitelerini gezinerek, büyük bir çoğunluk da oyun oynayarak internette vakit geçiriyor. Tabi herkes vaktini özgürce haracamakta serbest ama bir ek gelire ihtiyacınız varsa para kazanmak istiyorsanız bunun için de internette çeşitli yollar mevcut. Üstelik bu işleri de part time yani diğer işlerinizden arta kalan zamanlarınızda yapabilirsiniz.Bu anlamda ekibimize katılmak için aşağıdaki linki tıklayıp deyatlı bilgi alabilirsiniz.

 6. Geçiminize destek için ek gelir

  Hepimiz biliyoruz ki ülkemizde ister kamu da olsun, ister özel sekterde olsun tüm ücretli çalışanların
  geçinebilmeleri ve faturalarını ödeyebilmeleri için ek bir gelire ihtiyaçları vardır. Firmamızın internet tabanlı
  çalışma platformunda çalışmak üzere sadece internet kullanıcısı düzeyinde bilgiye sahip çalışma
  arkadaşlarına ihtiyacımız vardır. Ev hanımları, öğrenciler, memurlar, hemşireler, asgari ücretliler serbest
  zamanlı ancak disiplinli bir çalışma ile platformumuzda rahatlıkla çalışabilir ve ciddi bir kazanca
  ulaşabilirler. İşimizle ilgilenen arkadaşlarımızın mail adreslerini bildirmeleri halinde işimizin detayları mail
  adreslerine gönderilecektir

  http://www.onlineisplatformu.com/kazansende

 7. selam ben rizvan hoş görüşünüze dayanarak aşağıdaki linkler muhakkak bak benim sitede online seminer saatleride var musait olduğunda katıl görüşürüz.

  Flexkom Team Member

  ARTIK PARA KAZANMAK İÇİN AYLARCA HATTA YILLARCA BEKLEMEK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ!

  DİKKAT==> YEPYENİ BİR İŞ FIRSATI! E-TİCARET-NETWORK-TURBO NETWORK İLE ÜÇ KONSEPTİ BİRLEŞTİREN SİSTEM ARTIK TÜRKİYE’DE!!!
  NETWORKÜ TANIYANLAR VE TANIMAYANLAR,
  YILLARDIR HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN NETWORK FİRMALARI İLE İLETİŞİMDE OLUPTA HEDEFLEDİĞİ KAZANCA ULAŞAMAYAN HERKES::::
  NETWORK-SEVERLER…
  NETWORKTEN UZAKLAŞANLAR…
  NETWORK KAZANDIRMIYOR-
  BEN HİÇ KAZANAMADIM-KAZANANI DA TANIMADIM DİYENLER…
  KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN,
  ÜRÜN SATMAK ZORUNDA OLMADIĞINIZ;
  BİRİLERİNİ İKNA ETMEK ZORUNDA OLMADIĞINIZ;
  SADECE ON-LİNE OLARAK BİLE YAPABİLECEĞİNİZ FARKLI BİR NETWORK…
  bol bereketli kazançlarınızı mutlu yarınlarınızda harcamanız temennimizi şimdiden sizlere iletiyoruz;)

  not:flexkomun flexkobi yapılanması süper yok böyle bişe dedirtecek cinsden
  RİZVAN KABA
  FlexKom Team Member
  05072421909
  http://www.flexkom.org/726889 ( Online Kayıt işlemi için giriş linkimiz)
  http://www.flexkom.biz/726889 ( Online sunum için giriş linkimiz)
  netwokde Dünya Türklerin altında olacak.

 8. MERHABA BEN LYONESS TÜRKİYE ÇALIŞANLARINDAN BİRİYİM EĞER İSTENİRSE BANA 05056889644 NUMARADAN ARIYARAK BİLGİ VERİLEBİLİR ÜYE YAPILIR ÜYE YAPIMINDAN PARA ALINMAZ İSTENDİĞİ ZAMAN ÜYELERİME 7/24 BİLGİLENDİRME YAPILIR

 9. lyoness i arkadaşlarımız tavsiye etti ama biz korkuyoruz dolandırıcı bir şebeke olabileceğinden,elle tutulur ispat istiyoruz bize yardımcı olurmusunuz

 10. turgut yeşilırmak

  Lyoness Temsilcisi Arkadaşların dikkatine;
  kendi temanız, kendi videonuz la tamamen size özel VİDEO MAİL göndermek istemez misiniz ?
  E-Mailden 100 kat daha etkili VİDEO MAİL ile işinizi çok daha iyi tanıtacaksınız, farklı olacaksınız. Görüntülü ve sesli VİDEO MAİL devrimi ile mutlaka tanışın.
  Hem VİDEO MAİL ile işinizi büyütün, hem de VİDEO KONFERANS ile görüşmelerinizi yapın, SUNUM ODASI ile konferanslar düzenleyin. Hepsi tek paket içinde.
  Tanışmak için geç kalmayın.
  Turgut YEŞİLIRMAK Tel : 0505 858 55 11 E-Mail : turgutyes@gmail.com
  Web : http://www.talkfusionturkey.tr.gg

  Size Örnek Video Mail göndermemi isterseniz lütfen e-mail adresime yazın.

 11. Lyoness kayıt için 05063384748

  • slm ben adanadan lyonesse 330 tl’den katıldım kenime üye bulamıyorum bana 8 üye bulabilecek kimse varsa pozisyonumu dahada yükseltip kazancıma ortak arıyorm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir