yandex
Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Nasıl Altın Kaplama Yapabilirim

Nasıl Altın Kaplama YapabilirimAltın kaplama nedir, altın kaplama nasıl yapılır.

Nikel ve altın kaplama iki ayrı yöntemle yapılmaktadır. Bunlar elektroliz ve kimyasal kaplama yöntemleridir. Elektroliz yoluyla yapılan nikel – altın kaplama, yaklaşık olarak 10m. kalınlıkta nikel üzerine, yine yaklaşık olarak 2m. kalınlıkta altın kaplanmasıdır. Kimyasal nikel – altın kaplama yöntemine göre çevre şartlarına ve darbelere daha dayanıklı bir yapı sunan elektrolitik nikel – altın kaplama yöntemi, özellikle konnektör uçları gibi hareketli ve mekanik aşınmaya maruz bölgelere uygulanır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan elektrolitik nikel – altın kaplama daha yüksek iletkenlik katsayısına sahip olmasına karşın, geniş yüzeylere uygulandığında kırılganlık özelliği de artmaktadır. Elektroliz yoluyla yapılan kaplamanın maliyeti de yüksek olmaktadır.

GOLDENİKA (Altın,Gümüş,Bakır) KAPLAMA KİMYASALLARI ile
kendi eşyalarınızı kendiniz Altın kaplayabileceksiniz..!!

Kaplama yapmak istediğiniz metalleri bulundukları yerde kaplama yapmak,en büyük avantajdır.!

SAAT-TAKI -ARAÇ KAPI KOLLARI-BASTON-MUTFAK VE BANYO ARMATÜRLERİ-ÇATAL- KAŞIK-BIÇAK-GOLF SOPALARI-YAT ve KOTRALAR ‘da KROM PARÇALAR Kısacası bütün materyalleri ALTIN KAPLAMA YAPMAK istermisiniz.?

Üretimini yaptığımız Altın,Gümüş,Bakır Renk solüsyonlar ile Krom,Nikel,Çelik metalleri Altın kaplama&gümüş kaplama&bakır kaplama yapabilirsiniz.!

ALTIN KAPLAMA SET’İ
———————————————-
100 ml. Altın Solüsyon
100 ml. Gümüş Solüsyon
50 ml. Bakır Solüsyon
1 Adet Güç Kaynağı
1 Adet Çelik Prob + prob keçeleri
(SET Fiyatı:1200 TL.dır)Bu Yazılarıda İnceledinizmi?


7 yorum

 1. Siğzlerle iletişim nasıl sağlıya bilirim.

 2. Hüseyin Akbaba

  mehmet Bey Cep numaramdan ulasabilirsiniz 05419661274

 3. VAW GOLD ALTIN KAPLAMA SİSTEMLERİ.
  Merkezi Almanya’ da olan, tüm Avrupa’ya ve orta doğu ülkelerine (18 Devlet te) hizmet veren profesyonel bir kaplama şirketiyiz.
  Altın ve altının değişik karatları (beyaz altın,rose pembe altın, 18 ayar altın, 9 ayar altın), gümüş, krom, platin ve bir çok değerli metalin kaplamasını uzmanlıkla sürdürmekteyiz.
  Kaplatmak istediğiniz tüm metal ve sert plastik eşyaları altın, gümüş, platin gibi değerli metallerle kaplıyoruz.Ayrıca antika eşyaların, mücevherlerin restorasyonu ve elektronik aksamlar için iletkenlik arttırıcı kaplamalarda yapıyoruz…
  Günlük hayatta kullandığınız eşyalardan, uzun süre saklayacağınız değerli eşyalarınıza, ticaretiniz’de kullandığınız ürünler ve dekorasyon nesnelerinizi kadar, aklınıza gelen her şeyi 24 Ayar Altın, Platin, Gümüş, Krom, Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.
  Bu çalışmaları sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz.
  Sıvılarımız Boyaya, Cama, Plastiğe ve Ahşap gibi maddelere işlemedigi için,ürünü sabit yerinde sökülmeden de,istediğiniz HAS Maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapılan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doğanın bütün şartlarına (yağmur, fırtına, kar) yüksek ısıya (800 derece) ve soğuğa dayanıklıdır.

  Bizim Kaplama Sistemimizle ufak bir kuruşdan , komple bir Arabaya ve Minare kubbesine kadar kaplayabiliriz (havuz sistemiyle imkansız bir şey).Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organizasyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekomünikasyon, Kozmetik, Takı, Medikal, hizmet verdiğimiz sektörlerden sadece bir kaçı.
  KAPLAMA YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER GARANTİLİ VE SERTİFİKALIDIR !!!
  http://www.vawgold.com

  Aşkın POLAT

 4. Hüseyin Akbaba

  REAL GOLD Altin Kaplama Sistemleri !

  Bu mobil kaplama Sistemlerini Dünya Liderinden aliniz , 18 Devlette ve 1000 üzerinde Bayilikle liderligimizi sürdürmekteyiz.

  Avrupa ve Türkiye Patenli !

  Real Gold
  0541 966 12 74
  +49 176 102 03 918

 5. sizinle nasıl iletişime geçebilirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>