yandex
yatırım uzmanı LR iş ortaklığı
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Oses çiğköfte ile 15 binTL’ye kendi işinizi kurun

Oses çiğköfte ile 15 binTL’ye kendi işinizi kurunTürkiye’de 55 ilde 600’e yakın şubesi, yurt dışında da Çin ve Almanya’da fabrika ve bayilerle sektöre öncülük eden Oses, kendi işini kurmak isteyen yatırımcılarla bu yıl düzenlenen Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nda bir araya geldi.

Oses ÇiğköfteOses Yönetim Kurulu Başkanı Osman Yaşar “Türkiye’de 600’e yakın şubemizin yanı sıra Almanya’da 11, Çin’de 2 ve Fransa’da 1 şubemiz var. 2015 hedeflerimiz arasında BAE ve S. Arabistan’da fabrika açarak buralara franchiselar vermeyi hedefliyoruz.

Gelecek yıl yurt içinde 100, Çin ve Fransa’da 10, Almanya’da 30 franchise vermeyi hedefliyoruz. Amacımız çiğ köfteyi dünya markası yapmak”dedi.

15 binTL’ye kendi işinizi kurun

Osman Yaşar franchising sitemiyle alakalı olarak şunları belirtiyor: “Oses, kendi işini kurmak isteyenlere ismini herhangi bir franchising bedeli almadan veriyor. Ödenmesi gereken tek bedel işletme dekorasyonumuzda kullanılacak olan 15 binTL’lik tutar. Açılışta ücretsiz ürün teslimatıyla birlikte işletme dekorasyonu için ilgili kişileri yönlendirmenin yanı sıra personel eğitimi de sağlıyoruz. Franchise verirken dikkat ettiğimiz unsurların başında lokasyon ve kişinin işini sahiplenerek bizimle bu yolda yürümesi geliyor”dedi.


Yatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.
Bunu da İnceledinizmi ?

sosisev

Sosisev Bayilik – Sosisev Standı Açmak

Türkiye’de bir İlk Avrupa’da HOTDOG olarak bilinen sosisli sandviçin Türk damak tadına uygun olarak üretilip, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir