Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Para Kazanma Yolları

Para Kazanma Yolları
Para kazanmak, para kazanma yolları, nasıl para kazanırım, para kazanma metotları, iş modeli, ek iş yapmak, ek gelir, hunca life

Hepimiz şu fani dünyada rızkımızı temin etmek amacıyla mücadele içerisindeyiz. Muhanete muhtaç olmamak için kişilerin kendi becerilerine göre ve ilgi alanları çerçevesinde veya yeter ki iş olsun her işte çalışırım anlayışıyla geçim sağlamak için gayret göstermektedirler. Dünyalık iaşemizi ve ibademizi sağlamak için para kazanmamız gerekmektedir. Para kazanmak için günümüzde birçok yollar bulunmaktadır. Bu noktaları iyi tespit edip güzel para kazanma yollarıyla hemhal olarak para kazanmak en makul olanıdır diye düşünüyorum. Nasıl para kazanırım sorusunu bende kendime sormuşumdur. Kazançlı bir iş tespit edip hem de işin çalışma şartlarının kolay ve avantajlı olması iş seçiminde her zaman tercih sebeplerimdendir. Bu sebeple araştırmalarımda önceliklerimin arasına bunu alırım.

paraBen 5 yıl önce nasıl para kazanırım düşüncesiyle çalışmalarıma devam ederken çok değer verdiğim gerçekten kendisine çok itimat ettiğim ablam bana bir gün ben bir iş sistemiyle tanıştım bu iş sistemine üye oldum. Sende bu iş sistemini inceler misin dedi. Bende bu noktalarda biraz merak biraz da para kazanma metotlarını inceleme hevesim olduğu için iş sistemini incelemeye başladım. Öncelikle yerli sermayeyle çalışan bir iş modeli benim için tercih noktasıydı. İncelediğim iş yüzde yüz yerli sermayeydi. Bu benim için manevi olarak çalışmamda önemli bir unsurdu. Kendi ülkemin insanıyla hem onlara kazandırmak hem de ben kazanmak istiyordum. Daha sonra işi incelediğimde bu çalışma modelinin bana uygun olduğuna karar vererek ablama dedim ki tamam abla ben bu işe seninle varım dedim.

Biz bu işin ilerde daha da büyüyeceğini düşünüyorduk. Her başlangıçlar biraz sancılı olur düşüncesiyle ayrıca kervan yolda düzülür sözünün doğruluğunu çok iyi biliyorduk. Para kazanmak için çıktığımız bu yolda ilk ismimiz Hunca. Bizim şirket kısa sürede ürün yelpazesini genişletmeye başladı ve daha sonra ismi Hunca Life oldu. Artık yıllar geçtikçe ürün çeşidimiz bir hayli arttı. Onlarca kategoride binlerce çeşit ürün sisteme eklendi. Yeni ismimiz huncalife oldu. Yani artık marka olma yolunda çok önemli bir adım attık. Huncalife’nin kazanç modeli para kazanmaya çok uygun bir çalışma sistemini ihtiva etmektedir. ek iş yapmak isteyenler ek gelir kazanacağım ama ne yaparım düşüncesinde olanlar bu işi size gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Nasıl para kazanacağım düşüncesini artık kafanızdan silin atın. Çünkü hunca life size o sorunun karşılığını en güzel şekilde cevaplamaktadır. Huncalifede daha uzun yıllar sizlerle para kazanmak istiyoruz. Haydi, ekibimize bekleniyorsunuz.

6 Yorumlar

 1. Birileri bize sınırlar çizer ve hayatımız boyunca bu sınırları sorgulamadan yaşamaya çalışırız.Bazılarımız bu sınırları zorlar çemberin dışına çıkar.Ben bu çemberin dışına çıkanlardanım.Ben size bir iş teklifi sunuyorum.Gelin ekibimizi kuralım ve birlikte büyüyelim, hayallerimize bir adım daha yaklaşalım ve birlikte kazanalım.Yılmaktan,yorulmaktan bıkmayın.Hayır cevabı sizin motivasyonunuzu düşürmesin aksine güçlendirsin.Biliyorum Network marketing zor bir iştir.Aslında iş zor değil insanlara yaptığınız işi anlatmak zordur.Bence bu işi keyifli hale getirmek bizim elimiz de.Evimize kahve çay içmeye komşularımız,arkadaşlarımız gelmiyor mu?İşte işimizin en keyif aldığımız yönü bu.İşimizi anlatmak için başlamanız gereken ilk basamaktır bu.Bu fırsatı denemeden bilemezsiniz.Riskiniz sıfır.İçinizdeki o devi o enerjiyi uyandırmak eliniz de ve ben bu konuda yardımcı olmak için buradayım.
  Ben LR Bağımsız iş Ortağı Demet Lise mezunu 2 erkek çocuğu sahibi bir ev hanımıyım.Ben bu çemberin dışına çıkıp hayallerini gerçekleştirmeye başlamak için adım atanım siz neden bu adımı atmayansınız.Önünüze sunulan fırsatı değerlendirmek sizin elinizde.
  O yüzden hayır demeden önce evet diyerek ne kaybederim ki diye düşünün derim ben.Benim hedefim belli ben buradayım benimle bu yolda yürümek isterseniz herkese kapım açık.Bu iş ekip ruhu gerektirir.Tutkuyu içinde ara dışarıya bağımlı kalma.Enerjinizi pozitife yönlendir çünkü hayatınızdaki sınırları sadece siz belirlersiniz.Hadi gelin onu beraber keşfedelim.
  Azimli,pozitif,enerji dolu,güçlü takım arkadaşları arıyorum.Bir görüşelim mi ne dersiniz? demetozenalp27@gmail.com

 2. Merhabalar;
  Ülkemizde 85 TL ,200 tl veya 349 tl ile risksiz ticaret yapmak mümkün mü? Bence LR Health&Beauty’de bu mümkün ama önce olumsuz yönünü sizlerle paylaşayım diyelim ki yapamadınız 1 aylık zararlı alışkanlıklara verdiğin paranla Alman kalitesindeki zararlı kimyasallar içermeyen ve zaten günlük hayatta kullandığınız bir koli ürünü denemiş olursunuz.
  Ama ya riski göze alıp aldığınız ürünü %40 kar marjıyla nakite çevirdiğinizi düşünün….
  Çevrenizdeki 8 kişiye bu 3 paketlerden birini önerdiğinizde hem prim kazanıyorsunuz hemde ekibinizi oluşturmuş ve seviye atlamış olursunuz.Onlar da başka 8 kişiye önerse ve çalışıp hem kendileri kazansa hem siz kazansanız sonunda şirketin siz çalışanları için teşvik ödüllerinden birini kazanmanız demektir. Bu konuda bilgi almak isterseniz bir mail atmanızla sizlere yardımcı olurum. LR Health&Beauty Bağımsız iş Ortağı Demet

 3. EVİNİZ VEYA İŞYERİNİZDEN GÜNDE 10 SAAT BİLGİSAYARINIZI AÇIK TUTARAK PARA KAZANMAK İSTERMİSİNİZ ? FİRMAMIZA BAY-BAYAN CALISMA ARKADASLARI ARIYORUZ .MEMURLAR EV HANIMLARI EMEKLİLER ÖGRETMENLER ÖGRENCİLER İNTERNETİ KULLABİLEN HERKES BİZİMLE CALISABİLİR .ÖNEMLİ NOT İŞİMİZ SATİŞ VE PAZARLAMA DEGİLDİR DETAYLI BİLGİ İCİN TIKLAYINIZ.. https://goo.gl/XuvSsV

 4. slm arkadaşlar ben evde vınneks derı bıleklık ve sac tokası yapıyorum cok güzel modellerım var ilgilenenler bana 0546 246 96 90 nolu telefondan ulaşabılırler İstanbul pendıkteyım tşkl

 5. ben evde ek iş yapmak istiyorum bana dönüş yapabilirmisiniz.

 6. Adam alenen reklamını yapmış ve yayınlanmış…Pesss diyorum!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir