yandex
yatırım uzmanı LR iş ortaklığı
Anasayfa / Turizm ve Tatil / Romantik Göl Tamamen Doğal Kalp Şeklinde Bir Göl

Romantik Göl Tamamen Doğal Kalp Şeklinde Bir GölRomantik Göl Tamamen Doğal Kalp Şeklinde Bir Göl

Tamamen doğal, kalp şeklinde bir göl… Norveç’te Kuzey kutbuna 1000 km uzaklıkta olan bu ada dünyanın en ilginç yerlerinden biri kabul ediliyor.

Sevgilinize evlenme teklifi yapabilmek için çok romatik ve daha önce başka birinin kullanmadığı bir metod arıyorsanız burası tam size göre. Tamamen doğal, kalp şeklinde bir göl. Bu kalp şeklinin iklim değişikliklerinden dolayı buzul çağından sonra oluştuğu tahmin ediliyor.

Buzulların bu bölgede geri çekilmeye başlaması, ardında 3,5 metre uzunluğunda, 2,7 metre derinliğinde olan kalp şeklinde bir boşluk bırakmış. Kalp boşluğu yağmur suları ile dolunca da ortaya bu güzel şekil çıkmış.

Norveç’te Kuzey kutbuna bin km uzaklıkta olan bu ada belki de dünyanın en güzel ve en ilginç yerlerinden bir tanesi. Ancak burayı ziyarete gelen insanların karşıların abir kutup ayısı çıkmasına da şaşırmaması gerek. Çünkü burası kutup ayılarının doğal mekanı.

 

Dünyanın En İlginç Adasında Kalp Şeklindeki Göl ResimleriYatırım Maliyeti Az İş Fikirleri İçin TIKLAYINIZ.

Bayanlara Ek İş Önerileri İçin TIKLAYINIZ.
Bunu da İnceledinizmi ?

turizm

Turizm sektörü ek tedbir istiyor

Sektör gelecek yılların da kaybedilmemesi için alınması gereken ek tedbirlerin tüm ülkeyi kapsaması gerektiğini savunuyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir