yandex
Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Saçımı Satmak İstiyorum

Saçımı Satmak İstiyorum
Saçımı Satmak İstiyorum, saç satarak para kazanmak, saçımı nasıl satabilirim, saç satın alan yerler, uzun saçlarımı satmak istiyorum, saçmı kaç paraya satabilirim, saçlarımı satmak istiyorum

Evet yanlış duymadınız.”Sefiller” romanını okuduysanız, saçlarını berbere satan kadın kahramanı da bilirsiniz. Bu gerçek hayatta da mümkün. Eğer saçlarınız uzun ve bakımlıysa, onları sadece kestirmek yerine satmayı da düşünebilirsiniz. Üstelik oldukça yüksek fiyatlara. Tek bir satış ile elinize 100′lerce TL geçebilir.

İster inanın, ister inanmayın ama saç alımı için gerçekten yüksek talep bulunmakta. Saç uzatma şirketleri, peruk firmaları hatta kolesiyoncular bile doğal, sağlıklı saçlar için yüksek bedeller ödemekteler. Saçınızı kilogram üzerinden bu tür yerlere satabilirsiniz.Tabi sağlıklı ve doğal saçlarınız var ise.

modellife-katalogu

Saçımı Nasıl Satabilirim?Saçınızı satmak istiyorsanız, sağlıklı ve doğal bir şekilde onu uzatmanız gerekmekte. Saçlarınız ne kadar uzun ve sağlıklı olursa, o kadar çok para kazanırsınız. Satış için saç uzunluğunuz en az 45-65 cm olmalıdır.

Saçınıza boyama, perma gibi doğallığını bozabilecek herhangi bir işlem yapılmamış ve de saçınız her türlü kimyasaldan ardırılmış olmalıdır.

Son olarak saçınız yeterli uzunluğa ulaştıysa, firmaların istediği kritelerlerde kesimini yapmalısınız.

Ne Kadar Kazanabilirim?

Satış fiyatı, firmalara ve saçınızın özelliklerine göre değişkenlik gösterse de kilogram başına ortalama 1000-1500 TL civarındadır.

Uzun saçlarınızdan sıkıldınızmı? Kısa saçlı olmak mı istiyorsunuz? Ama uzun yıllar baktığınız saçlarınızı değerlendirmekmi istiyorsunuz?

hakan soysayar sac kesimi2

**************************************************************************

Saçınızı satın alan firmalara ulaşmak istiyorsanız yazımıza yorum yaparak, onların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorum yaparken size ulaşabilecekleri herhangi bir iletişim adresinizi yazmayı unutmayınız.
Bu Konularıda İnceledinizmi?

Bunu da İnceledinizmi ?

Sivas’ta Evlere Ek İş

SİVASTA EV HANIMLARINA,ÖĞRENCİLERE EK İŞ İMKANI Sivas ilimizde ev hanımlarına, öğrencilere, emeklilere evde ek iş …

1.408 Yorumlar

 1. 70 cm ve üzeri gür saç arıyoruz

  Uzun peruk yaptırmak için 70 cm ve üzeri gür, boyanmamış, işlem görmemiş, bakımlı, doğal saç arıyoruz. Ücreti dolgundur. İlgilenenler lütfen bu adrese fotoğraf göndersinler. melishuper@gmail.com

 2. Merhaba. Ben kardeşim için saç arıyorum. Uzun peruk yaptırmak için. Kaliteli, bakımlı, gür ve güzel saç arıyoruz. Daha önce hiç boyanmamış, işlem görmemiş, tamamen doğal olması gerekiyor. Sadece 80 cm ve üzeri saçları değerlendirmeye alacağız. Ücreti dolgundur. Eğer istediğimiz nitelikteki saçı bulursak 5.000 ila 10.000 TL arası ödeme yapma durumumuz vardır.
  Saçınızın uzunluğunu ve hangi şehirde olduğunuzu belirterek saçınızın net çekilmiş fotoğraflarını lütfen bu adrese gönderiniz. melishuper@gmail.com

 3. 95 cm saç oldukça gür kırıksız saç… daha önce 9 bin TL teklif almışlığım var. makine kesim olur ama ben de yüksek ücrete satabilirim ancak. zehracoy@gmail.com

 4. 60cm ustu sac alim vardir iletisim mehmetcorak4545@hotmail.com

 5. Uzunluk:95cm Kalınlık:10,5cm Hiç boyanmamış, kumral, kırıksız. Sadece yüksek ücret karşılığında makine kesim satabilirim. szngl90@gmail.com

 6. “WhatsApp” = akıllı telefonlarda siz alıcıların satıcılardan fotoğraf göndermesini istediğiniz uygulamanın adı. Bari düzgün yazın be abicim. bilmiyorsan da yazmadan önce bir bak acaba nasıl yazılıyormuş diye. pöfff

 7. Her ilden saç alımı devam ediyor.saclariniz değerinde alınır.1000 tl ile 1800 tl den alınır.kg fiyatitir. Vasat tam resim atın yeterli.50 cmden uzun saç alınır. Vabsap 0555 718 37 30 .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir