yandex
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri Bayilik Veriyor

Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri Bayilik Veriyor
Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri A.Ş Türkiye pazarı için büyük hedefleri olan yenilikçi, hızlı ve kolay Ödeme Hizmetleri sunan bir şirkettir. Vezne24 tüm fatura ödemeleri, Mobil operatörler TL ve Paket yüklemeleri, İnternet servis sağlayıcıları ve daha birçok ödeme işlemini tek bir Pos Terminal ile çok hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan bir ödeme hizmetleri sistemidir. Konu ile ilgili Vezne24 Genel Müdür Yardımcısı Yakup Salih Avcı Hedeflerini ve Bayilik Şartlarını bizlere anlattı.

Vezne24Öncelikli hedefimiz Şirketimizin bayi sayısını artırarak tüm Türkiye’de herkesin hizmetlerimizden yararlanmasını sağlamak. Şu an İstanbul’dan başladık ve bayilerimiz her geçen gün çoğalmaktadır. Yakın zamanda Ankara ve İzmir’de de bölge ofisleri açıp bayi sayımızı artırarak daha çok kitleye ulaşmak istiyoruz. Bu yıl hedefimiz 3000 bayiye ulaşmak. Önümüzdeki yıllarda bayi sayımızı çok daha fazla artırmayı hedefliyoruz. Uzun vadede hedefimiz ise Türkiye’de Ödeme Hizmetleri piyasasının lider kuruluşu olmaktır.

Vezne24 Bayi adaylarının sadece Vergi mükellefi olmaları yeterlidir. Bayilik için herhangi bir bayilik ücreti almıyoruz. Bayilerimize Pos Terminallerimizin kurulumunu kendimiz yapıyoruz. Reklam ve tanıtım materyalleri ile bayilerimizi destekliyoruz, ayrıca personel ve Pos Terminallerimiz için kullanım eğitimi de veriyoruz. Onlara sadece müşterilerinin işlemlerini yapmak kalıyor. Biz kendi iş yeri olan ve ek iş yapmak isteyen mesela Market, Gsm Aksesuarları, güzellik salonu, büfeler bu gibi sayabileceğimiz birçok işyerine ve herkese ’YENİ İŞ ORTAĞINIZ İLE TANIŞIN’’ ve sizde bizimle kazanın diyoruz.

Teşekkürler.

Vezne24 Tahsilat Sistemleri ve Ödeme Hizmetleri A.Ş

FSM Mahallesi Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, Kule 3 No: 8C – 95 Ümraniye / İstanbul
Bayilik İçin Tel : : 0850 420 89 63
info@vezne24.com.tr
vezne24.com.tr

 

Bunu da İnceledinizmi ?

Cleanvac temizlik makinaları bayilik şartları

Cleanvac temizlik makinaları 60´dan fazla ülkeye ihracat yapan Cleanvac temizlik makinaları, Tektem Makina bünyesinde 1990´dan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir