Anasayfa / Şirket Haberleri / “Ak&Nmerkez” Bizim Markamızdır

“Ak&Nmerkez” Bizim MarkamızdırÖzyurtlar Grubu Başkanı Tamer Özyurt, bugüne kadar yaptıkları projelerde herhangi bir kurumun ismini asla kullanmadıklarını, buna da kesinlikle ihtiyaçlarının olmadığını belirtti. Tamer Özyurt şu açıklamayı yaptı: ‘Özyurtlar Şirketler Grubu, 3 bin 500’den fazla aileyi ev sahibi yapan 20 yıllık köklü bir firmadır. Başka bir markadan fayda/kazanç sağlamak gibi düşüncemiz hiçbir zaman olmamıştır. Bizim vizyonumuz, kurumsal kimliğimiz ve duruşumuz yenilikçidir. ‘Ak&Nmerkez’ projesi Akın Holding’le hasılat paylaşımı yöntemiyle yaptığımız bir iş ortaklığıdır. Bu ortaklık neticesinde Akın Holding’in ‘Ak’ ı ile bizim ‘N Tepe’, ‘Nşehir’,’Nkule’, ‘Nmerkez’,’Nyamaç’ ve ‘N Towers’ projeleriyle de kamuoyu tarafından bilinen ‘N’ markamızı birleştirdik. Ortaya ‘Ak & Nmerkez’ markası çıktı. Markamızın tescili için 15.04.2010 tarihinde başvurusunu da yaptık. Şu an yargı süreci devam ediyor. Biz de yargıya saygılıyız.’
Özyurtlar İnşaat Hakkında:

Özyurtlar İnşaat, 20 sene önce Esenyurt’ta kurulmuş olup, uzun yıllar yapı market olarak hizmet veren firma, var olduğu süre boyunca profesyonel çalışma anlayışı ve ileri görüşlü uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş; 2004 yılı itibariyle de inşaat sektöründe konut ve işyeri inşaatları ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Yapı malzemeleri ticareti alanında faaliyet göstermenin tecrübesi ile güçlü adımlar atan firma, Bahçeşehir – Boğazköy bölgesinde Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt bölgesinde Tasarımcılar İş Merkezi, 3 etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent – Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı’nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründe müşterilerinin güvenini kazanmış, bölgesinde güçlü bir inşaat firması olmuştur. Firma, müşterilerinden aldığı güven ve destek ile her geçen gün büyümekte, yaptığı yeniliklerle inşaat sektörüne yön vermektedir.

  InfoTRON'dan Üç boyutlu destekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Devlet gibi şirketler

Öyle böyle değil, çok büyükler. Ciroları Belçika gibi bazı gelişmiş ülkelerin gayrisafi yurtiçi hasılalarını bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir