Haberler

“Suyu İten” Sertex Zen Nano Kumaş

Nano teknolojiyi, kalite ve moda ile birleştiren döşemelik kumaşın lider markası Sertex, sıvı dökülmelerinden kaynaklanan lekelere çözüm üreten yeni serisi “Zen” ile evlerde değişim rüzgarı estiriyor.

Adını paylaşılan her ana yayılan pozitif enerjiden alan döşemelik nano kumaş Sertex Zen su iticilik özelliği sayesinde üzerine dökülen sıvıları kumaş yüzeyinden emilmeden kolayca akıtıyor. Yüzeyde kalan nemlilik peçete gibi emiciliği yüksek bir materyal ile sıvının döküldüğü alana hafifçe bastırılarak alınabiliyor.
Sertex Zen nano kumaş nefes alma özelliğinin yanı sıra kendisine has ipeksi dokusu özelliğiyle de evlerde rahatlığı ve kullanım kolaylığını bir arada sunuyor. Ev tekstilinde modaya yön veren Sertex’in Zen serisi 12 renk seçeneği ve çarpıcı desenleri ile dikkat çekerken, üçlü kombinasyon oluşturabilme fırsatıyla evinizde size özel modanızı yaratma imkanı da sunuyor

Flokser Group’un 30 yıllık deneyimi ile Avrupa Birliği standartlarında, Dünya Oeko-Tex standartlarına uygun olarak üretilen 25 bin ve üzerinde sürtünme dayanımı ile uzun süreli sürtünmeye karşı dayanıklılığı ölçülmüş, dökülme, soyulma, renk haslığı ve ışık haslığı ISO standartlarında olan ‘Sertex Zen’ satışa sunuluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu