Anasayfa / Sağlık Haberleri / 10.000’e Yakın Üye Doktor ve Diş Hekimi Doktorsitesi.com’da

10.000’e Yakın Üye Doktor ve Diş Hekimi Doktorsitesi.com’daTürkiye’nin en büyük online sağlık platformu Doktorsitesi.com, bugün itibariyle üyelerine 10.000’e yakın üye doktor ve diş hekimine ulaşma imkanı sunuyor. 1 milyona yakın kayıtlı üyesi bulunan site, Türkiye’nin en güvenilir sağlık bilgi platformu olma vizyonuyla hareket ediyor. Doktorsitesi.com’da Genel Sağlık, Kadın Sağlığı, Erkek Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Güzellik ve Estetik kategorileri altında siteye kayıtlı doktorların makaleleri yayımlanıyor. Doktorsitesi.com’un ziyaretçileri doktorların iletişim bilgilerine ulaşabiliyor, sordukları soruların yanıtlarını kısa süreler içinde alabiliyorlar.

Ziyaretçiler Doktorsitesi.com’da doktorlar tarafından çekilen videoları da izleme fırsatı buluyorlar. Hem doktorlar hem hastalar kendi aralarında iletişim kurabiliyor hem de hastalar doktorlardan online randevu alabiliyorlar. Ayda 3.000.000 tekil ziyaretçisi bulunan Doktorsitesi.com üzerinden 2011 Temmuz ayına kadar online randevu alan ziyaretçi sayısı yaklaşık 9.000 kişiye ulaşmış bulunuyor.
Doktorlar ve ilaç firmaları için önemli bir projenin hazırlığı içerisindeyiz
Doktorsitesi.com’da doktorlar, kendi uzmanlık alanlarında halkı bilgilendirici konuları ve tecrübelerini üyelerle paylaşabiliyor, meslektaşları ile iletişim kurabiliyor ve hatta online eğitimlere katılabiliyorlar. Doktorsitesi.com Kurucusu Dr. Erden Asena, önümüzdeki dönemdeki hedefleriyle ilgili şu bilgileri verdi: “Doktorsitesi.com olarak önümüzdeki dönemde hem çok büyük bir proje olan sağlık bilgi bankası, sistemini yayına alacağız hem de hastaların kişisel sağlık kayıtlarını oluşturup takip edecekleri bir panel oluşturacağız. Doktorlar için ise, hastalıklar, hastalar ve ilaçlar üzerinde görüşlerini meslektaşlarıyla paylaşıp fikir alışverişi yapacakları bir platform hazırlıyoruz. Yurtdışında çok başarılı örnekleri olan ve gerçekten bilimsel anlamda hem doktorlara hem de ilaç firmalarına çok şey katan bu platform kısa süre içerisinde yayında olacak. Uzun vadede, doktorsitesi.com iş modelini ve operasyonunu Türkiye dışına da taşımayı hedefliyoruz. Özellikle çok büyük bir potansiyel barındıran ve 2-3 sene sonrası için ciddi fırsatlar sunacak olan Ortadoğu pazarı bizim için stratejik açıdan oldukça önemli. İçerik anlamında ise, özellikle Avrupa ve Amerika’da büyük organizasyonlar ile işbirliğine gitmek ve hem onların içeriğine katkıda bulunmak hem de kendi içeriğimizi arttırmak önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor.”
Doktorsitesi.com Hakkında:

  Ceo'lar Kalbini Nasıl Koruyor?

2004 yılında Dr. Erden Asena tarafından kurulan Doktorsitesi.com, yaklaşık 1 milyon kayıtlı üyesine Türkiye’nin en büyük online sağlık platformu olarak hizmet veriyor. Doktorsitesi.com, üyelerini siteye kayıtlı ve her birinin diploma / uzmanlık bilgileri kontrol edilmiş 10.000’e yakın üye doktor ve diş hekimi ile buluşturuyor. Site üyeleri, doktorlar tarafından hazırlanan makaleleri inceleyebiliyor, sağlık hakkında merak ettikleri soruları üye doktorlara sorabiliyor ve kendileri için en uygun doktoru site aracılığıyla bulabiliyorlar. Ayda ortalama 3.000.000 tekil ziyaretçisi bulunan Doktorsitesi.com üzerinden sadece Aralık 2010’da online randevu alan ziyaretçi sayısı yaklaşık 1.000 kişiye ulaşmış bulunuyor. Ülkemizin en güvenilir sağlık bilgi platformu olması vizyonuyla hareket eden Doktorsitesi.com, kendi alanında Türkiye’de aktif durumda bir rakibi olmayan kapsamlı bir iş modeli olarak öne çıkıyor.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerlilerin biyoteknolojik ilaç yarışı

Dünyada biyoteknolojik ilaçların kullanım oranı yüzde 20’lere ulaşmış durumda ve artmaya devam ediyor. Türkiye’de de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir