Anasayfa / Kariyer ve İş / 2011 Yılı Bosch İşçi Alımı

2011 Yılı Bosch İşçi Alımı

Bosch fabrikasında işçi olarak çalışmak için Bursa’daki Bosch fabrikasına başvurabilirsiniz. Bosch’un Bursa’daki fabrikasının iletişim bilgileri ise şöyle:

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi,
Yesil Cad.27 16159 Bursa T.
Telefon numarası: 0224 219 25 00

Bosch’ta çalışmak istiyorsanız Bosch’un çalışma prensiplerini anlamanız için, Bosch’un insan kaynakları sayfasında çalışanlardan bekledikleri konulu kısa yazıyı sizlerle paylaşıyoruz:“Her zaman bir işi iyi yapan insanlar ararız. İster üretim ya da satış alanlarında, isterse ticari alanlarda olsun – eğer mesleğinizde en iyiler arasındaysanız, sizinle tanışmak isteriz. Bosch sizin deneyiminizi ve iş bilginizi kullanabilir ve karşılığında size çok büyük fırsatlar sunabilir: Büyük bir uluslararası şirkette heyecan verici faaliyet alanları, çok çeşitli eğitim fırsatları ve ideal kariyer fırsatları. Güncel iş ilanlarımızı gözden geçirin ya da genel bir iş başvurusu gönderin. Belki de pek yakında ekibimizin bir üyesi olacaksınız.”

Siz de Bosch bünyesinde çalışıp, doğru ve güzel bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Adım Veysi AKÇE 1982 Mardin Nusaybin doğumluyum bekarım ve üretim alanında sizinle birlikte çalışmayı çok isterim lütfen yardım edin teşekkürler tlf 05447613982

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir