Anasayfa / Kariyer ve İş / 2011 Yılı İstanbul Kalkınma Ajansı Personel Alımı

2011 Yılı İstanbul Kalkınma Ajansı Personel Alımıİstanbul Kalkınma Ajansı personel alımı yapacaktır. Resmi gazetede yayınlanan personel alımı ilanı şöyle:

T.C. İSTANBUL KALKINMA AJANSI PERSONEL ALIM İLANI

İstanbul Kalkınma AjansIna 25.01.2006 tarih ve 5449 sayılı Kalkınma Ajanslarının Kuruluşu, Koordinasyonu ve Görevleri Hakkında Kanun İle 25.07.2006 tarih ve 26239 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği hükümleri çerçevesinde; nitelikleri ilanın tam metninde tanımlanmış 1 adet “iç denetçi”, 10 adet “uzman personel” ve 3 adet “destek personeli” alınacaktır.

Başvuru Tarihi, Şekli ve Yeri:
Adaylar, İstanbul Kalkınma Ajansı internet sitesindeki (www.istka.org.tr) İş Talep Formu’nu eksiksiz bir şekilde dolduracak, çıktısını alacak, vesikalık fotoğraf yapıştıracak ve imzalayacaklardır, Sözkonusu formun istenen diğer belgeler ile birlikte 11.04.2011 -19.04.2011 tarihleri (resmi tatil günleri hariç) 09:00-18:00 saatleri arasında elden veya posta yolu ile İstanbul Kalkınma Ajansı, Havalimanı Kavşağı, EGS Business Park Blokları, B2 Blok K:16 Yeşilköy-Bakırköy / İSTANBUL adresine teslim edilmesi gerekmektedir. Bu tarih ve saatten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Eksik bilgi ve belgeyle yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sınava Giriş ve Sınav Şekli:

Ajansa yapılan başvurular, Genel Sekreterlikçe değerlendirildikten sonra sözlü yarışma sınavına katılabilecekler ve sınav yeri 22.04.2011 tarihinde Ajans’ın internet sitesinde ilan edilecektir. Yapılacak değerlendirme sonucunda alınması planlanan personel sayısının, en fazla altı katına kadar aday 28.04.2011 – 03.05.2011 tarihleri arasında sözlü yarışma sınavına çağrılabilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Ek Bilgi:

Alınması planlanan personel için aranan tüm şartlar, başvuru için istenen belge, yarışma sınavının içeriği, yeri ve zamanı ile İş Talep Formu ve diğer hususların bulunduğu ilanın tam metni internet sitesinde bulunmaktadır.

Kamuya ilanen duyurulur.

  En Başarılı Kadın Girişimci Trendyol.com Ortağı Demet MutluYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir