Anasayfa / Kariyer ve İş / 2011 Yılı KPSS Yerleştirme Takvimi

2011 Yılı KPSS Yerleştirme Takvimi2011 KPSS yerleştirme takvimi açıklandı. Bu açıklama ile Devlet Personel Başkanlığı, bu yılın KPSS ve yerleştirme takvimi ni de belirlemiş oldu. İşte KPSS yerleştirme takviminin detayları:

Buna göre KPSS A Grubu ve Öğretmenlik için 9-25 Mayıs tarihleri arasında başvuruda bulunulacak. Bu grubun KPSS sınavı da 9-10 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Başkanlığın ilan ettiği yerleştirme takvimine göre de, Devlet Personel Başkanlığı, 1. yerleştirmede, kamu kurum ve kuruluşlarının memur taleplerini 1 Mart-8 Nisan tarihleri arasında alacak. Bu kadro ve pozisyonlara ilişkin listeler 9 Mayıs’ta da ÖSYM’ye gönderilecek. Memur adayları, 30 Mayıs-8 Haziran tarihlerinde ÖSYM’ye tercihte bulunacak.

2011 KPSS YERLEŞTİRME TAKVİMİ İLE MEMUR ALIM TARİHLERİ

2. yerleştirmede ise kamu kurum ve kuruluşlarının talepleri 5-30 Eylül tarihleri arasında toplanacak. Devlet Personel Başkanlığı, yeni memur kadrolarını 24 Ekim’de ÖSYM’ye iletecek. ÖSYM de 21-30 Kasım tarihleri arasında, 2. yerleştirme taleplerini alacak.

2011 KPSS yerleştirme takvimi ile ilgili ilanlar geldikçe MyFikirler.com sitenizde yayınlamaya devam edeceğiz. Yerleştirme takvimi ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kutusuna yazabilirsiniz.

  Özgeçmiş - "Ben var ya ben..."Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Mutsuzluk, İş Dünyasındaki En Önemli Sorunlardan Biri

ŞEHİR hayatının negatif enerjiyle trafiği, kent insanında dalga dalga yayılan mutsuzluk hastalığını artırıyor. Madde ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir