Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / 2011 Yılı Polisan’ın Yeni Reklam Filmi

2011 Yılı Polisan’ın Yeni Reklam Filmi

Polisan Home Cosmetics, hazırladığı yeni kampanyasını hayata geçirdi.

Polisan Home Cosmetics yeni reklam kampanyasında gündemdeki dizleri konu ediyor ve önemli olanın “çekicilik” olduğunu vurguluyor. Marka daha önceki reklamında da kullandığı, kozmetik ürünleri ile ev kozmetiği arasında parallelik kurma stratejisini bu reklamda devam ettiriyor.Yeni reklam kampanyasında uzun yıllardır markanın yüzü olan Fırça Adam, yeni görünümü ve “Poliman” adıyla farklı bir karaktere büründü. Şimdi daha yakışıklı olan Poliman karakteri, Türkiye’de Vada gibi birçok karaktere hayat veren Ozan Kaygısız tarafından yaratıldı. Yeni karakter stratejisi doğrultusunda hazırlanan Fırça Adam, Ozan Kaygısız liderliğindeki Animascope’un imzasını taşıyor.

Marka için hazırlanan üç reklam filminin yönetmenliğini Deniz Akel yaptı. İki gün süren çekimler geniş bir ekiple gerçekleştirdi. Reklam filmlerinde mekan olarak Sarı Köşk ve iki büyük set seçildi.

Reklam filmlerinin kostümleri modacı Erol Albayrak tarafından hazırlandı. Görüntü yönetmenliğini ise Soykut Turan üstlendi.

Reklamdaki kadın karakterler makyöz Çetin Koyuncu’nun makyajlarıyla yaratıldı.

Reklam cingılı olarak Vaya Con Dios‘un “Nah Neh Nah” adlı parçası seçildi ve şarkıya Türkçe sözler yazıldı.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir