Anasayfa / Kariyer ve İş / 2011 Yılı Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

2011 Yılı Sağlık Bakanlığı Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı 2011 yazımız 13-17 Ocak tarihleri arasında başvuru yapan adaylara hatırlatma için yazılmış bir yazı.

Eğer siz de sağlık sektöründeyseniz, Sağlık Bakanlığı’nda çalışmak çok cazip bir kariyer fırsatı olabilir. Devlet de çalışmanın imkanlarından faydalanmak için Bakanlık bünyesinde çalışmak çok güzel bir seçenek.

Sağlık Bakanlığı taşra teşkilatı hizmet birimlerinde çeşitli unvanlardaki boş pozisyonlarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi kapsamında çalıştırılmak üzere ÖSYM tarafından yapılacak merkezi yerleştirme sonuçlarına göre sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.BAŞVURULAR

Tercih yapılabilecek pozisyonlar, aranan nitelikler ile diğer konular, ÖSYM tarafından www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan KPSS-2011/3 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzunda yer alacaktır. Adayların, KPSS-2011/3 Sağlık Bakanlığı Tercih Kılavuzunu dikkatle incelemeleri ve kurallara uygun olarak tercihlerini yapmaları gerekmektedir.

Adaylar tercihlerini, ÖSYM’nin www.osym.gov.tr internet sitesinde yayımlanacak olan kılavuzda yer alan kurallara göre, 13-17 Ocak 2011 tarihleri arasında internet üzerinden kendileri yapacaklardır. ÖSYM’ye veya Bakanlığımıza posta yoluyla gönderilen veya elden verilen tercih listeleri geçerli olmayacaktır.

Yerleştirme sonuçlarının ÖSYM tarafından ilan edilmesinin ardından, boş pozisyonlara yerleştirilenlerin göreve başlama işlemleri hakkında http://personel.saglik.gov.tr internet adresinde duyuru yapılacaktır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir