Anasayfa / Kariyer ve İş / 2011 Yılı Ziraat Bankası İş Başvurusu

2011 Yılı Ziraat Bankası İş BaşvurusuZiraat Bankası Genel Müdürü Can Akın Çağlar, 2011 yılında 4 bin 515 personeli işe alacaklarını söyledi. Kosova’da 2 şube açma kararı aldıklarını belirten Çağlar, bunlarla 18 ülkede faaliyet gösterir hale geleceklerini vurguladı. Çağlar, bankanın 2010 yılında brüt 4 milyar 469 milyon lira, net 3 milyar 713 milyon lira kar elde ettiğini açıkladı.
Genel müdürlükte düzenlediği basın toplantısında, Ziraat Bankası’nın 2010 yılı faaliyet sonuçlarını açıklayan Genel Müdür Can Akın Çağlar, geçen yıl 74 şube açıp Türkiye genelinde toplam bin 379 şubeye ulaştıklarını ifade etti. Bu şubelerin 420 tanesinin bulunduğu yerde başka bankaların bulunmadığını kaydeden Çağlar, 22 bin 800 kişiyle çok verimli bir çalışma sürdürdüklerini dile getirdi.
Ziraat bankası personel alımı 2011
2011 yılında 4 bin 515 kişiyi işe almayı düşündüklerinin altını çizen Çağlar, halen 17 ülkede 76 noktada faaliyet gösterdiklerini, önümüzdeki günlerde 18’inci ülke olarak Kosova’yı ilave edeceklerini ve bu ülkede 2 şube açacaklarını bildirdi.

Son 7 yıldır Türkiye’nin en karlı bankası olduklarını savunan Can Akın Çağlar, 2010 yılında yaklaşık 4,4 milyar lira brüt, yaklaşık 3,7 milyar liralık kar ile en karlı kuruluş olduklarına dikkat çekti.

Ziraat bankası personel alımı ilanına ulaşabileceğiniz adres için tıklayınız.

Zaman

 

  İş İlanları ve Başvurular Artıyor, İstihdam HareketleniyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir