Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / 2013 Fiat Panda 4X4 Özellikleri

2013 Fiat Panda 4X4 ÖzellikleriOtomobil üretiminin en iddialı isimlerinden birisi olarak karşımıza çıkan Fiat, önümüzdeki ay düzenlenecek olan 2012 Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtımını gerçekleştirmeyi planladığı 2013 model Fiat Panda 4X4’e ait detaylar bugün kamuoyu ile sızdırıldı.
Firma bu otomobili Süper Panda olarak isimlendirirken yeni gövde kitinin plastik gövde kaplaması, taban koruması, alüminyum aksanları, artan sürüş yüksekliği ve 15 inç genişliğindeki alüminyum jantları dikkatleri üzerine çekiyor.

Kaputun altına iki farklı motor seçeneği konumlandırılırken, bunlardan birisi 85 PS güç üretimi gerçekleştiren 0.9-litre TwinAir Turbo motor olacakken ve 1.3 litrelik Multijet II dizel ünite ise 75 PS güç üretimi sağlayacak. Aracın birinci vitesinde yokuş yukarı kalkışları kolaylaştırmayı başaracak olan bir teknoloji kullanılırken, her iki motor seçeneğindeyse altı ileri manuel şanzımana yer verilecek.

  Hafif ticari araçta en ‘hafif satış dönemiYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir