Anasayfa / Şirket Haberleri / 212 İstanbul Power Outlet Ramazan Sepeti Projesi

212 İstanbul Power Outlet Ramazan Sepeti Projesi212 İstanbul Power Outlet Ramazan Sepeti Projesi
212 İstanbul Power Outlet, Ramazan Sepeti adını verdiği projesiyle bir AVM tarafından sosyal medya üzerinden gerçekleştirilecek Türkiye’nin ilk ve tek sosyal sorumluluk projesini hayata geçiriyor.

212 İstanbul Power Outlet’in resmi Twitter sayfası üzerinden gerçekleştirilecek RamazanSepeti Projesi kapsamında günün #Ramazansepeti konu başlıklı iletisi 100 RT ( retweet) sayısına ulaştığı anda, 212 İstanbul Power Outlet’in Ramazan sepetleri LÖSEV çatısı altında kayıtlı lösemili çocuk ve ailelerine gönderilecek. Kampanyaya destek vermek isteyenlerin iletiyi retweet etmeleri yeterli olacak.
212 İstanbul Power Outlet Hakkında:

Perakende sektöründe ?outlet ve power center? konseptini ilk kez aynı çatı altında buluşturan, Türkiye?nin ilk ve tek power outleti 212 İstanbul Power Outlet; İstanbul Avrupa yakasının bir numaralı alışveriş ve eğlence merkezi olma hedefiyle kuruldu. 212 İstanbul Power Outlet; batısında; Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören ve Fatih, Doğusunda; Halkalı, Küçük Çekmece, Bahçeşehir, Kuzeyinde Esenler, Başak Şehir, Güneyinde; Bahçelievler, Bakırköy, Yeşilköy ve Marmara Denizine kadar olan tüm bölgeyi hizmet alanında bulunduruyor. 212 Power Outlet, ??power outlet?? konsepti ve bölgenin outlet konusunda gücü dolayısıyla sadece Avrupa yakasına hitap etmekle sınırlı kalmamakta, Anadolu yakasından da ziyaretçileri ağırlamaktadır. Ziyaretçilerini geniş marka karması ve hizmetleri ile ağırlayan 212 İstanbul Power Outlet, 174 mağazası, zengin yiyecek ? içecek alternatifleri, dokuz adet sinema salonu 3500 araçlık ücretsiz kapalı otoparkı ile keyifli ? hesaplı alışveriş ve eğlence imkanı sağlıyor.

  İzmirli Hazır Giyim Şirketi Baggi, Gana PazarındaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Hangi Klimayı Tercih Etmeli

Geçtiğimiz yıl ÖTV teşvikinin de etkisiyle bir milyon klima satıldı. Türkiye, split klimada Avrupa’nın üretim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir