Anasayfa / Haberler / 3 Mini Cooper’dan Birini Kazanma Şansı 1 Ocak-28 Şubat Arası Bilyoner.com’da

3 Mini Cooper’dan Birini Kazanma Şansı 1 Ocak-28 Şubat Arası Bilyoner.com’da
Türkiye’nin en çok kazandıran elektronik şans oyunları sitesi Bilyoner.com, unvanını zirveye taşımaya kararlı olduğunu, 2011’in ilk gününden itibaren başlattığı kampanyalarıyla gösteriyor. Bilyoner.com ilk olarak 1 Ocak-28 Şubat tarihleri arasında düzenlediği kampanyayla 3 kişinin yeni yıla yepyeni bir Mini Cooper ile girmesini sağlıyor. Kampanyada, oynanan her 2 TL’lik şans kuponu bir çekiliş hakkı kazandırırken, Bilyoner.com’a yeni üye olanlar ekstra bir çekiliş hakkı daha kazanıyorlar.

Haftanın ‘en İddaalı’ günleri artık cuma, cumartesi ve pazar

Ocak ayına iki yeni kampanyayla merhaba diyen Bilyoner.com, Mini Cooper kampanyasının yanı sıra 1-31 Ocak tarihlerinde ikinci bir kampanya ile cumadan pazara toplam her 100 TL iddaa oyununa 5 TL hediye ediyor. 2011’e hızlı başlayan Bilyoner.com yıl boyu düzenleyeceği kampanyalarla üyelerine heyecan verici deneyimler yaşatmaya devam edecek.Bilyoner.com Hakkında:

Bilyoner.com, 26 Mart 2004 tarihinde Spor Toto Teşkilat Başkanlığı, 13 Ekim 2005 tarihinde Türkiye Jokey Kulübü Genel Müdürlüğü (TJK) ve 6 Aralık 2006 tarihinde Milli Piyango Genel Müdürlüğü ile imzalanan sözleşmelerle Türkiye’nin ilk elektronik şans oyunları platformu olmuştur. Üye sayısı 1.400.000 milyon olan Bilyoner.com İddaa, TJK At Yarışları ve Milli Piyango oyunlarıyla üyelerinin hayatına eğlence ve heyecan katmaya devam ediyor. Ortaklık yapısı %55 Demir Toprak İthalat ve İhracat A.Ş., %25 Intralot ve %20 Tek Elektronik A.Ş.’den oluşmaktadır. Bilyoner.com kurulduğu 2004’ten bu yana 710 milyon liradan fazla ikramiye dağıtmıştır.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir