Anasayfa / Emlak Haberleri / 50 Yılda 50.000 Kişi, Bu Yıl da Herkes Soyak’tan Ev Sahibi Olacak

50 Yılda 50.000 Kişi, Bu Yıl da Herkes Soyak’tan Ev Sahibi OlacakSoyak Park Aparts

Gayrimenkul sektöründe 50. yılını kutlamaya hazırlanan Soyak, bu sene içinde 6 projeyle çalışmalarına devam edecek. Yeni konut projelerinin de bu yıl kapsamında tanıtımını yapmayı planlayan Soyak; Ofis ve AVM yatırımlarının da temelini atmaya hazırlanıyor. Enerji sektöründe ise tamamladığı yatırımlarından, üretime geçmeyi kutlamaya hazırlanırken, konut sektöründe yüksek kaliteyi, müşterilerine çok özel ödeme koşullarıyla getiriyor.

Soyak Holding CEO’su M. Emre Çamlıbel “2011, Soyak’ın Gayrimenkul sektöründe 50 yılın uzmanlığını, birikimini ve pekiştirdiği başarıları kutlayacağımız bir yıl. Aynı zamanda birçok yeni projemizi de hayata geçireceğiz. Bu mutluluğu, Soyak projelerine duyduğu beğeniyle yıllardır bize güvenen müşterilerimizle de paylaşmak istiyoruz. Bugüne kadar 50.000 kişiyi ev sahibi yaptık. İstanbul Halkalı’daki Soyak Park Aparts projemizde ilk defa ve bu yıl kapsamına özel olarak başlatacağımız bir kampanyayla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getiriyoruz.” dedi.

TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’nin Soyak projelerinin değer artışı ile ilgili olarak yaptığı Konut Araştırması Raporu’na göre ise; İstanbul ve İzmir’de, Soyak projelerinin bulunduğu bölgenin değerini de artırdığı ortaya çıktmıştı. Soyak Projeleri değerleme raporuna göre; lansman tarihinden bugüne kadar Soyak Yenişehir’in %1078, Soyak Olympiakent’in %143; Soyak Evreka’nın % 38; Soyak Mavişehir’in %55 oranında değer kazandı.

3 yıl aradan sonra Soyak Park Aparts projesiyle döndüğü İstanbul’da, Ocak ayıyla birlikte özel bir kampanyayı başlatan Soyak, ev sahibi olmak ve yatırım yapmak isteyen müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor.

Soyak Park Aparts’ta Uygun Ödeme Fırsatı var!

Soyak Park Aparts’daki müşteri odaklı yeni ödeme planıyla, farklı ihtiyaçlara göre alternatifler sunuluyor. Ocak ayı boyunca Soyak Park Aparts’tan ev sahibi olacaklar, uygun ödeme fırsatına sahip olacaklar. M2 fiyatlarının 2.150 TL’dan başladığı Soyak Park Aparts’ta yüzde 5 peşinat, yüzde 20 senet’le ödeme imkanı da sunuluyor. Ara ödemeli (senetli) seçeneklerde son ara ödeme tarihi ise 30 Kasım 2012 olacak. Soyak Park Aparts’ta faiz oranı 120 ay için 0.77 olurken, daireler Nisan 2013’de teslim edilecek. Daire fiyatlarının 69 bin 500 TL ile 389 bin TL arasında değiştiği Soyak Park Aparts’ta, 1+1 daireler 106 bin TL, 2+1 daireler 145 bin 500 TL, 3+1 daireler ise 269 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede farklı daire tiplerine göre, bahçeli ve dubleks kent evi seçenekleri de bulunuyor.
Soyak Park Aparts’ta; Yeni Nesil Teknoloji Var!

Az katlı bina yaklaşımında planlanan ve Soyak’ın sürdürülebilir kalite anlayışı ile geliştirilen projede modern teknoloji imkânlarının kullanılıyor; 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sisteminin yanı sıra dairelere kadar getirilen fiber kablo imkânıyla internet üzerinden yayın yapan IPTV, görüntülü konuşma yapılabilen IP telefon ve kablosuz internet hizmeti de sunuluyor. Ayrıca dairelerde merkezi uydu bağlantısı imkanı da bulunuyor.

  Konutta Faiz İndirimi

Soyak Park Aparts’ta; Uygun Aidat Var!

Soyak Park Aparts, satın alırken sunduğu ödeme avantajlarının yanı sıra, yaşam başladığında aidatlardaki tasarrufla, gelecekte de kazanma imkanı sağlayacak. Soyak Park Aparts projesi Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği’ne uygun şekilde geliştirilirken; doğaya zarar vermeyen, tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine önem gösterildi. Otomatik bahçe sulamanın yanı sıra toprağa karıştırılan granüller kullanılarak az suyla sağlıklı yeşil alanlar oluşturabilecek. Ortak alanlarda fotoselli batarya sistemleri, çevre aydınlatmasında LED’li sistemler ve su ısıtmasında güneş paneli kullanımı ile tasarruf sağlanarak düşük aidat imkânı sunulabilecek. Aynı zamanda, dairelerde dimmerli aydınlatma ürünleri ve 2 kademeli rezervuarlı (3–6 litre) klozetler kullanarak hem doğanın hem de daire sahiplerinin kazanması hedefleniyor.

Soyak Park Aparts’ta Yeşille -Mavi hepsi Var!

Yeşilin ve su öğesinin bir arada bulunduğu Soyak Park Aparts’ın sakinleri, özel peyzaj tasarımlı bahçeler, suni göl, yüzme havuzları, basketbol ve tenis sahaları ile sosyal tesislerde keyifli ve yeni nesil bir yaşamın tadını çıkaracak. Projede 24 saat boyunca güvenlik hizmeti de olacak.

Soyak Park Aparts’tan hemen daire satın alabilmek için www.soyak.com.tr adresinden başvuruda bulunmak yeterli. Müşteri Hizmetlerine 444 0 795 (SYK) no’lu telefondan ulaşılırken, Halkalı’daki Soyak Park Aparts satış ofisinden de hafta içi ve hafta sonu bilgi almak mümkün.

Soyak Holding Hakkında:

Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir. Soyak Topluluğu’nun 2009 yılı 9.ay itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, aktif büyüklüğü 1.241 Milyon TL’dir. Soyak Topluluğu şirketlerinin rakamsal büyüklüklerinin yanısıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir