Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / 55 Liralık Sermaye ile Kendi İşimiz Nasıl Kurulur?

55 Liralık Sermaye ile Kendi İşimiz Nasıl Kurulur?Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi

55 Liralık Sermaye ile Kendi İşimiz Nasıl Kurulur?

Her geçen gün internetten para kazanma sektörü büyüyor. Bu sektör ile yeni tanışan veya bu sektörden para kazanan kişilerin aklındaki soru belli. Acaba gerçekten bu işlerden para kazanan var mı? Veya daha fazla nasıl kazanırım?

Evet bu sektör, pazardaki payını gün geçtikçe artırıyor ve doğru iş yapılırsa gerçekten de para kazandırıyor. Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi de bu sektörden, yani internetten para kazanma sektöründen bir ek gelir yöntemi.

Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi

Yurtdışında, Rusya da Gold Line International adı altında faaliyet gösteriyor ve tüm dünyadan katılımcılar alıyor. Fakat Türkiye’den sisteme katılım yasak. Çünkü Türk Ceza Kanununun 1567 nolu Türk Parasının Kıymetini Koruma Kanununa uymuyor. Dolar üzerinden işlem yapılıyor. Tıpkı daha önceleri Titan Saadet Zincirleri, Piramit Sistemler gibi.. Bu tür sistemler de Ülkemizde yasaklandı, çünkü Türk Parası ile işlem yapılmıyordu ve üyelerden yüksek miktarlarda ücret alınıyor, piramitin üstüne hiçbir zaman çıkılamıyor, verilen yüksek miktardaki paralar maduriyete sebep oluyorlardı. Bu da çok sayıda şikayete ve dolayısıyla sistemlerin yasaklanmasına sebep oluyor.
Ancak Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi, Türkiye altyapılı, Türk Lirası ile işlem yapılan ve yardımlaşma adıyla ek gelir sağlanan ve katılımın sadece 55 lira olduğu bir sistemdir.

Sisteme daha önce üye olmuş olan bir üyenin davet linki ile üye olunuyor, daha sonra websitesinin 6 aylık üyelik ücreti olan 55 lira, sitenin hesap numarasına yatırlıyor. Vermiş olduğunuz bu 55 liranın 10 lirası sistem tarafından otomatik olarak sizi davet eden kişiye aktarılıyor. 5 lirası sizi davet eden üyeyi davet edene, 5 lirası bir yukardakine, 5 lirası onun bir üstündekine, 5 lirası bir üsttekine, 5 lirası onun da bir üstündekine, 15 lirası bir üst üyeye ve 5 lirası da bu organizasyonu yapması için sisteme kalıyor.

İşin daha güzel tarafı ise yönetim panelinizden hangi üyenize nekadar kaldığı, hangi üyeye kaç lira ödendiği, yeni katılımcının verdiği miktarlar gibi otomatik olarak güncellenen platformdan şeffaf bir şekilde bu süreci takip edebiliyorsunuz.

Herhangi bir ürün satma derdi de yok, illaki birşeyler satmalıyız diye düşünmeyin. Satılan ürün web sitesi üyeliğidir. Yani 6 ay boyunca umys.org web sitesini kullandırım ücretidir. Dolayısıyla yasal olarak hiçbir sıkıntısı bulunmamaktadır. Bunu tabiri caiz ise otopark ücretine benzetebilirsiniz. Örneğin aracınızı otoparka koydunuz 1 saat sonra geri aldınız 5 lira otopark ücreti verdiniz.. Elinize somut bir ürün geçmez, sadece otoparkı kullandınız diye para ödersiniz. Aynı mantık. Websitesini kullandığınız için 6 aylık üyelik ücreti 55 lira ödersiniz.

Arama motorlarından sistem hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz, resmi facebook sayfasınıda ziyaret edebilirsiniz. Sistem 3 Ocak 2013 den beri faaliyettedir. Buzamana kadar hiçbir şikayet yoktur. Her ödeme yapılmış, tüm üyeler sistemden memnundur. Bazı karşınıza çıkabilecek olan şikayet konuları sadece Dini içerikli makaleler olacaktır. Çünkü kimilerine göre bu sistem Dini olarak açıklanamayan bir sistem ve kuşkucu yaklaşıyorlar.

Bizlere göre ise Dinen de bir sıkıntısı yok çünkü adı üstünde yardımlaşma.. Üye olan kişiler birbirlerine maddi olarak yardım ediyorlar. Bu yardımlaşma tarih boyunca tüm dinlerde farklı isimler altında yapılmıştır, yapılmaktadır.

Ulusal Mali Yardımlaşma Sisteminde, hergün ödeme alan kişiler ve nekadar aldıkları websitesinde güncellenerek yazmaktadır. Ödeme dekontları aynı şekilde mevcuttur inceleyebilirsiniz. Buzamana kadar paylaşılan yardım miktarı da aynı şekilde sitede mevcut. Ayrıca sistemin nasıl çalıştığı sitede aynı şekilde 7 dakikalık video olarak anlatılmakta. Videoyu izlemenizi de tavsiye ederiz.

Saygılarımızla

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


27 Yorumlar

 1. arkadaşlar bende üyeyim akdeniz1237@gmail.com adresine yazın sizinle irtibata geçip en iyi şekilde ilgileneceğim iş hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ev hanımları,öğrenciler ve emekliler hepinizi bekliyorum.

 2. Arkadaşlar.gelin beraber yardımlaşarak kazanalım.bir bakın.videoyu izleyin.araştırın.içinize yatıyorsa katılın.ben çok araştırdım ve üye oldum.sizlere de tavsiyemdir.ek gelir elde edersiniz
  http://umys.org/?ref=resaat

 3. hemen karar vermeyin. . önce web sitemizden sistemin tüm detaylarini ogrenin sonra karar verin! www. umysekgelir. net

 4. Ulusal Mâli Yardımlaşma Sistemi’ne katılın hesabınıza her gün yüzlerce havale gelsin. Hem de öyle 1’er 2’şer lira değil 5’er 10’ar 15’er lira hesabınıza yatsın. Merak ettiğiniz tüm detaylar burada: http://umys.org/?ref=ahmetgungor

 5. DUYURU: 3 ARALIK 2014 TARİHİ İTİBARİYLE, UMYS.ORG RESMİ ŞİRKET OLMUŞTUR. ŞİRKET AÇIK ADRESİ, MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON, VERGİ LEVHASI, VERGİ NUMARASI AŞAĞIDADIR. YASALLIK KONUSUNDA HİÇ BİR PROBLEM KALMAMIŞTIR. TÜM ÜYELERE DUYURULUR. HAYIRLI OLSUN

  Şirket Adı :Serdar Çorbacı İnternet Basın Yayın Satış Pazarlama Eğitim ve Organizasyon Hizmetleri

  Adres: İstasyon Yolu Sk. No:3/1 Altıntepe / Maltepe / İstanbul / Türkiye

  Telefon: 0850 302 01 90

  Vergi Dairesi: Küçükyalı

  Vergi Numarası: 15653756402

  İlgili Sayfa: http://umys.org/index.php?a=support

 6. Grubumuza katılan tüm UMYS üyelerine reklam yapma hakkı, mağaza açma ve sınırsız sayıda her kategoride ilan verme hakkı HERŞEY BEDAVA http://marketci.net/ilan/ulusal_mali_yardimlasma_sistemi__umys_ekibimizden_kayit_olun-230404

 7. nejla çebişli

  geçen gün bende üye oldum arkadaşlar 2 kişiyi davet linkim ile üye yaptım 20 lira kazandım şimdilik, dileyen varsa davet linkimi kullanabilir.

  davet linkim: http://umys.org/?ref=ozelsepet

 8. Seda Yılmazoğlu

  İlk başta inandırıcı gelmemişti ama doğru arkadaşlar, 4 kişiyi üye yaptım 2 günde 40 lira kazandım. Evet çok büyük rakamlar kazanılmıyor, okadar çevremiz yok. Ama çevresi geniş olanlar için veya çok kişiye ulaşabilecekler için harika bir sistem..

 9. Merhabalar, Bende Almanya’dan katıldım sisteme, eğer Almanya’dan katılmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.

  Telefon: 004901743383063

  Davet Linki: http://umys.org/?ref=Ersoy

  Mail Adresi: erdincersoy@arcor.de

  Facebook Adresi: https://www.facebook.com/ErdincErsoy1972

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir