Anasayfa / Emlak Haberleri / 70 Bin Liraya Ayda 500 TL Kira Garantisi

70 Bin Liraya Ayda 500 TL Kira GarantisiN’evo StudiosBaşkent’te hayata geçirdiği lüks konut ve iş yeri projeleriyle inşaat sektöründe öncü rol oynayan NFN Grup, gayrimenkulde yeni yatırım alternatifi olarak ABD’de başlayan, kısa sürede Avrupa’ya da yayılan ‘’Condo (Konut) Otel’’ konseptini Başkentlilerle tanıştırmaya başladı.

N’evo Studios’tan, 70 bin liraya hisse satın alan yatırımcılara 10 yıl boyunca aylık net 500 TL gelir garantisi veriliyor.

-70 bin liraya ayda 500 lira kira garantisi

-NFN Grup, gayrimenkulde yeni yatırım alternatifi olarak ABD’de başlayan, kısa sürede Avrupa’ya da yayılan ‘’Condo (Konut) Otel’’ konseptini Başkentlilerle tanıştırmaya başladı.

– N’evo Studios’tan, 70 bin liraya hisse satın alan yatırımcılara 10 yıl boyunca aylık net 500 TL gelir garantisi veriliyor

-NFN Grup yönetim kurulu başkanı Öztürk : ’’Yatırımcı, bu sistemde 10 yılda parasını geri aldığı gibi, prestijli bir otelde her yıl 1 hafta konaklamanın ayrıcalığını da yaşayacak’’

Ankara – Başkent’te hayata geçirdiği lüks konut ve iş yeri projeleriyle inşaat sektöründe öncü rol oynayan NFN Grup, gayrimenkulde yeni yatırım alternatifi olarak ABD’de başlayan, kısa sürede Avrupa’ya da yayılan ‘’Condo (Konut) Otel’’ konseptini Başkentlilerle tanıştırmaya başladı.

NFN Grup yönetim kurulu başkanı Ahmet Öztürk, 1970’li yıllarda Miami’de doğan ‘’Condo Otel’’ konseptinin, Ritz Carlton, Four Seasons, Trump, Hilton, Ramada, Conrad, Clarion, Bulgari ve Le Meridien gibi uluslararası markaların öncülüğünde tüm dünyaya yayıldığını anımsattı.

Sistemin çıkış noktasının, ‘’yazlık’’ ya da ‘’devre mülk’’te yaşanan sıkıntılar olduğunu kaydeden Öztürk, ‘’Miami’de tatil yapmak için yazlık ya da devre mülk alanlar, yılda sadece bir iki hafta tatil yapıp diğer zamanlarda oluşan masrafları üstlenmek zorunda kalıyordu. Bu sistemle otel odalarını satın almaları cazip hale getirildi. Tatil haricinde otel odasını kullanmadıkları dönemlerde kiraya vererek, gelir elde etmeleri de sağlandı’’ dedi.

Bu sistemin İstanbul’da da saygın otel zincirlerince uygulandığının altını çizen Öztürk, N’evo Studios ile Başkentlilere sunacakları proje hakkında şu bilgileri verdi:
‘’Çayyolu’nda hayata geçirdiğimiz projede, evin sıcaklığı ile otelin konforunu birleştirmeyi amaçladık, başarılı da olduk. Şu anda N’evo Studios yüzde 100’e yakın dolulukla çalışıyor. N’evo Studios’un her birinde 7 oda bulunan villalarını 28 hisseye ayırdık. Her bir hisseyi 70 bin lira karşılığında yatırımcılara satacağız. 10 yıl süreyle aylık 500 TL sabit gelir garantisi vereceğiz. Yatırımcılar ayrıca, yılda 1 hafta da N’evo Studios’taki odalarda konaklama ayrıcalığını yaşayacaklar. Otelin hiçbir işletme giderine karışmayacaklar. Sözleşme imzaladıkları gün tapularını teslim edeceğiz. İnşaat aşamasındaki bir işletmeye değil, bitmiş halen yüzde 100’e yakın dolulukla çalışan bir işletmede hisse sahibi olacaklar.’’

  Gayrimenkul satışında vergilere dikkat

Yatırımcıların projeden birden çok hisse de alabileceklerini bildiren Öztürk, ‘’Condo Otel’’ konseptinin yatırım aracı olarak avantajını da şöyle anlattı:

‘’Döviz ve altının durumu ortada, kıyaslama bile yapmak istemiyorum. Borsa’nın da her zaman kaybetme riski var. Kıyaslamayı gayrimenkul ile yaparsak, kira çarpanı diye bir kavram vardır. Gayrimenkulü satın almak için ödediğiniz parayı, gayrimenkulün aylık kira gelirine bölerseniz, elde ettiğiniz sayı, o gayrimenkulün aylık kira çarpanıdır. Bu rakam da ortalama 300’dür. Yani 1000 TL kira geliri elde etmek için en az 300 bin TL değerindeki bir gayrimenkulü almanız gerekir. N’evo Studios’tan 140 bin liraya 2 hisse alırsanız, 300 bin liralık gayrimenkulden elde edeceğiniz 1000 TL kira gelirine sahip olabiliyorsunuz. Yani gayrimenkule oranla da yüzde 100’ün daha üzerinde gelir elde ediyorsunuz.’’

Öztürk, N’evo Studios’tan hisse satın almak isteyenlerin Çayyolu’ndaki ofise başvurabileceklerini sözlerine ekledi.

-N’evo Studios Projesi-

Ankara’da ağırlıklı olarak Çayyolu bölgesinde lüks konut ve iş merkezleri projelerini hayata geçiren NFN Grup, N’evo Studios ile farklı bir konsptle turizm sektörüne adım attı.

Büyüklükleri 30 ila 100 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, teras odalar ve double suitlerde hizmet sunan N’evo Studios’un her odası bambaşka bir ev gibi tasarlandı. Standart oda anlayışına son veren N’evo Studios’ta, tüm odaların boyutları, renkleri, mobilyaları hatta mutfakları bile birbirinden farklı tasarlandı.

Özellikle kısa ya da uzun süreli iş seyahati dolayısıyla Ankara’da bulunan iş adamlarınca tercih edilen, N’evo Studios’ta toplantı odası tahsisi, temizlik, çamaşır, kahvaltı, yemek, şoför ve araç kiralama, fitness hizmetleri sunuluyor.

Öğrencilerin de ilgi gösterdiği N’evo Studios’ta, bir günden bir yıla kadar kiralama, zevkinize en uygun odayı seçme imkanı da sunuluyor.

N’evo Studios odaları booking.com, hürriyetemlak.com, sahibinden.com ve grupanya’dan da kiralanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için:

Ercan Halıcı / NFN Grup İletişim Danışmanı

03124179949
05323740719
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir