Anasayfa / Emlak Haberleri / ABD’li Gayrimenkul Danışmalık Şirketi Keller Williams Türkiye Pazarında

ABD’li Gayrimenkul Danışmalık Şirketi Keller Williams Türkiye PazarındaGayrimenkul pazarı Türkiye’de son yıllarda hızlı bir büyüme sürecine girdi. Potansiyeli gören ABD’li gayrimenkul şirketleri 1990’lı yıllardan itibaren Türkiye pazarına birbiri ardına giriş yaptılar.

Chris Heller
Türkiye pazarına girmeyen büyük çaplı ABD’li gayrimenkul zinciri yok denecek kadar az. Son olarak da Kuzey Amerika’nın en hızlı büyüyen, 89 bin danışman sayısı ile en büyük gayrimenkul danışmanlığı şirketlerinden biri olan Keller Williams, Türkiye pazarına geçtiğimiz haftalarda girdi. Keller Williams’ı Türkiye’de gayrimenkul sektöründen gelen isimlerden Devrim Aka, Emre Erol, Ahmet Rauf Saatçi ve Keller Williams Worlwide’m Başkanı Chris Heller temsil edecek. Keller Williams’m Türkiye operasyonunun başlaması üzerine Türkiye’ye gelen Keller Williams Worldwide Başkanı ve aynı zamanda Türkiye operasyonunun da ortağı Chris Heller, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün son yıllarda gösterdiği gelişmesinin tüm dünyanın dikkatini çekecek kadar etkileyici olduğunu söylüyor.

Heller, gayrimenkul danışmanlığında da sektörün dinamiklerine paralel olarak gelişebilecek birçok alanın olduğunu da vurguluyor. Keller Williams Türkiye’nin kurucu ortağı Emre Erol da, markanın gayrimenkul danışmanlığı sektörünün çehresini değiştireceğine işaret ediyor. Keller Williams’m büyüme stratejisindeki en önemli kriterin uzun soluklu iş birliği içerisine girebilecekleri doğru lider ve yatırımcılar bulmak olduğuna işaret eden Erol, iş modellerinin klasik anlamda bir franchising olmadığını, Bölge Müdürlüğü yapısında ve organizasyonel olarak çok iyi yapılandırılmış, dünya standartlannda yönetilen küçük orta boy işletmeler olacağını söylüyor.

  Mega projelerin öne çıkardığı bölgelerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Emlakçı karmaşasına teknolojik çözüm

Emlak hizmetleri Türkiye’de standardının artması gereken alanlardan biri. Teknoloji ve online çözümler L bunu hızlandırabilir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir