Kariyer ve İş

Acer iş başvurusu, Acer iş ilanı

Acer iş başvurusu, Acer iş ilanı

Acer 1976’da kurulduğundan bu yana insanoğlu ile teknoloji arasındaki engelleri aşma hedefine ulaşmak için mücadele etmiştir. Kendi markasını taşıyan BT ürünlerini dünya çapında pazarlamaya odaklanan Acer, en hızlı büyüyen 5 şirket arasında dünya genelinde bilgisayar alanında 3’üncü, dizüstü bilgisayar alanında ise 2’nci sıradadır. Kârlı ve sürdürülebilir Kanallı İş Modeli Acer’ın sürekli gelişimine yardımcı olurken Gateway ve Packard Bell’in de gruba katılması şirketin ABD’deki varlığını güçlendirip Avrupa’daki güçlü konumunu geliştirerek global ağı tamamlamaktadır. Acer Inc’in dünya genelinde 5000 çalışanı vardır. 2007 yılında şirketin kazancı 14,07 milyar ABD Dolarına ulaşmıştır.Acer’ın en hızlı BT sektöründe 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip olması doğru yolda ilerlediğini göstermektedir. Şirketin temelinde yatan kapsamlı Ar-Ge ve pazarlama gelişmelerine odaklanma stratejisi, gelecekteki zorluklara göğüs germeye hazır bir şirket yaratmıştır.

Acer Kariyer Olanakları
Bakış açınızı değiştirdiğinizde , dünyayı görüşünüzü, çevrenizi ve işinizi değiştirirsiniz. Acer’da yaratıcılığı teşvik eden ve kişiliği, özgürlüğü ve özerkliği cesaretlendiren bir atmosfer yarattık. Acer’ın yerleşik ancak bir o kadar da esnek organizasyonu bizi yeni fikirlerle şaşırtmanız ve orijinal düşüncelerinizle meydan okumanız için sıra dışı bir ortamda çalışmaya davet ediyor. Bugün Acer dünyanın en büyük PC üreticilerinden ve lider OEM sağlayıcılarından birisidir. Ancak yerimizde saymıyoruz. Kariyer olanakları arayan yetenekli çalışanlara yeni yönler ve taze bir perspektif sunmaya hazırız. Ayrıca en iyi yetenekleri bularak ve işe alarak böyle bir iş gücünü geliştirmek ve bünyemizde bulundurmaya kendimizi adadık.

Kurumsal Vatandaşlar olarak Türkiye Cumhuriyeti iş kanununda belirtilen şartlara uygun olarak işe alımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Acer her çalışanına eşit haklar sağlayan bir işverendir. Bütün çalışanlarımıza saygı duyulan ve değer verilen onurlu bir iş ortamı sağlıyoruz.
Acer iş başvurularınız için posta gönderebilir yada özgeçmişinizi faksla ulaştırabilirsiniz.

Posta Adresi :
H.R. Manager
Acer Computer M.E. Ltd.
P. O. Box 16951
Jebel Ali Free Zone
Dubai
U.A.E.

Faks :
+ 971 4 8812200
Attn to : H.R. ManagerEtiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu