Anasayfa / Kariyer ve İş / Acıbadem Hastanesi Personel Alımı 2012

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı 2012

Acıbadem Hastanesi Personel Alımı 2012

Acıbadem Hastanesi personel alımı 2012, sağlık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Acıbadem Hastanesi 2011 yılında; hemşire, teknisyen, bilgi sistem sorumlusu, pazarlama gibi alanlara 1.000 civarında eleman alımı yapmıştır. Acıbadem, 1991 yılından beri, sağlık sektöründe hizmet vermektedir.Acıbadem Hastanesi’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Acıbadem Hastanesi’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Acıbadem Hastanesi, alacağı personelleri insan kaynakları politikasını göz önünde bulundurarak seçmektedir. Acıbadem insan kaynakları, işe alım, başvuru şartları gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nin gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yer almak ve kariyer sahibi olmak istiyorsanız, websitesinde bulunan CVBank’ta özgeçmişinizi oluşturup açık pozisyonları inceleyerek, size uygun olanlara iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir