Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Adana Kadın Girişimciler Derneği’nden Girişimcilik Semineri

Adana Kadın Girişimciler Derneği’nden Girişimcilik SemineriAdana Kadın Girişimciler Derneği, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen bir dizi etkinlik kapsamında, girişimci kadınlara ‘Girişimci olmak istiyorum, işimi nasıl kurabilirim’ konulu seminer verdi.

İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi Konferans Salonu’nda düzenlenen seminere, KOSGEB’den Danyal Peker, USAM’dan Çiğdem Seyer, İŞ-KUR’dan Neval Çayırlı ve Adana Ticaret Odası’ndan Meclis Üyesi Nesrin Göçal konuşmacı olarak katıldı.
Seminerin açılış konuşmasını yapan Adana Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Yasemin Yılmaz, düzenlenen seminerin iş kurmak isteyen girişimciler için yol gösterici olacağını söyledi. Türkiye’nin işsizlik sıralamasında Adana’da yüzde 26.5 ile ilk sırada olduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, “İş projesi olan kadınlarımızı ve genç kızlarımızın fikirlerini hayata geçirmede önderlik yapmaya dernek olarak devam edeceğiz. İş kurmuş bir girişimci olarak sizlere tavsiyem asla vazgeçmemek ve sabırlı olmaktır” diye konuştu.

  Girişimcilik kampında final yaklaşıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir