Anasayfa / Kariyer ve İş / Adasa Grup Sigorta Müşteri Temsilcileri Arıyor

Adasa Grup Sigorta Müşteri Temsilcileri ArıyorAdasa Grup Sigorta Müşteri Temsilcileri Arıyor

Firma İsmi : ADASA GRUP SİGORTA ARC HİZ LTD ŞTİ
Bayilik Kategorisi : SİGORTA
Kuruluş Yılı : 1997
Şube Sayısı : 10
1997 yılından itibaren bugüne kadar sektörde yerini almakta olup, 2009 yılında kurumsal yapısı ile faaliyete geçmiş sigorta sektöründe güven ve çağdaş teknoloji ile hizmet kalitesini hep önde tutmuştur.
Ev-İşyeri Yangın,Hırsızlık, Deprem, Kasko-Trafik – Nakliyat-İnşaat-Montaj – Sağlık,Hayat ve Bireysel Emeklilik sigortaları konusunda güven, istikrar ve kaliteli hizmetiyle köklü bir geçmişe dayanan bilgi ve deneyimlere sahiptir.

Bayilik Şartları: ADASA GRUP SİGORTA; HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ 2010/31-34-35-36 SAYILI KARARNAMELERİNDE YER ALDIĞI TARZDA ŞUBE TESİS EDEREK, BULUNDUĞU BÖLGEDE BİRDEN FAZLA SİGORTA ŞİRKETİNİ TEMSİL ETTİRİP REKABETÇİLİK SINIRLARINI ZORLAYARAK RAKİPLERİYLE KOLAYLIKLA REKABET EDEBİLEN VE BU SAYEDE İMAJ VE FİYAT ALTERNATİFİ AÇISINDAN GÜÇLENEREK MEVCUT PORTFÖYÜNDEN DAHA FAZLA GELİR TEMİN EDECEK, SİGORTA ÜRÜNLERİNİN TANITIM, DANIŞMANLIK VE SATIŞINI YAPARAK, PORTFÖYÜNÜ TEMSİLCİLİĞİNİ YAPACAĞI 3 SİGORTA ŞİRKETİNİN İMKÂNLARIYLA GELİŞTİRİP KAZANCINI ARTIRACAK, ACENTELİĞİNDEN İSTEDİĞİ KAZANCI ELDE EDEMEYEN ACENTE SAHİPLERİ, SİGORTA ŞİRKETLERİNDE ÇALIŞMIŞ SATIŞ TEMSİLCİLERİ VE SİGORTA ACENTELİKLERİNDE ÇALIŞMIŞ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARAMAKTADIR.
Bayilik ile ilgili Destekler : Adasa Grup Sigorta Şube açılışından sonra A tipi yetkili acenteliğini yaptığı sigorta şirketlerine
Şube ye ekran açılışı için başvurularını yapacaktır. Şubeye ekran onayı veren sigorta şirketlerinin ekranlarının açılışlarını ve şube personelinin ekran eğitimlerini verecektir. Ekran onayı veren sigorta şirketlerine ait bayrak , flama , broşür v.s. her türlü basılı malzeme şubeye merkez tarafından gönderilecektir.Adasa Grup sigorta şube elemanlarının sigorta çalışmalarında gerektiğinde müşteri ziyaretlerinde onlara eşlik ederek teknik konularda destek verecektir.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : YATIRIM MALİYETİ 2.500.00 TL. İLE 4.500.00 TL. KURULUŞ MASRAFI + 2.000.00 TL. TEMİNAT.
KAR MARJI :

  Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Yetiştirme Programı

GELİR VERGİSİ BİZE AİT OLMAK ÜZERE SİSTEM ÜZERİNDEN TAHAKKUK EDEN KOMİSYONUN % 70’İ
Bayilik için ek şartlar : Şube’de görevli teknik personelin SGK Primlerini şube ödeyecektir.
Şube’ye ait internet ve telefon ve kira ödemelerini şube ödeyecektir.
Şube adına yürütülecek Muhasebe işlemleri için aylık 100 TL muhasebe ücretini şube ödeyecektir

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : SADIK KAŞIKCI
Telefon : 252 612 12 11 – 555 997 16 94
Web : www.adasa.com.tr
E-posta Adresi : asmgrup@hotmail.com
Adres : TAŞYAKA MAH.BAHA ŞIKMAN CAD OVACIK KÖPRÜSÜ KAYABAŞI İŞ HANI KAT 3 NO 13 FETHİYE
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

2019’da Ücretlere Yapılacak Zam Oranları ve Yeni İK Politikaları

Ekonomik dalgalanmalar kurumsal şirketlerin insan kaynakları politikalarında yeni düzenlemeler yapmasına yol açtı. 2019’da ücretlere yapılacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir