Anasayfa / Kariyer ve İş / Adecco Türkiye

Adecco Türkiye

Kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız, Adecco’ ya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Adecco, personel alımı konusunda öncü bir firmadır. Adecco Türkiye, 1994 yılında faaliyetine başlamıştır ve kısa sürede lider firmalar arasında yerini almıştır.Adecco Türkiye, faaliyet gösterdiği bütün sektörlerde doğru personel ve işvereni bir araya getirerek istihdam kalitesini en üst seviyeye çıkartmayı ilke edinmiştir.
Adecco bünyesine alacağı personelleri seçerken; kariyerini belirlemiş, gelişime açık, başarıyı ilke edinmiş ve eğitimli personel almayı hedeflemektedir.

Adecco Türkiye’nin hizmet verdiği bazı alanlar; toplu işe alım, seçme ve yerleştirme hizmeti ve yeni kariyere başlama hizmetleridir.

Eğer size en uygun işi arıyorsanız ya da kariyerinize ilk adımı atacaksanız Adecco; size en uygun iş arama sürecini yürütecek, size en uygun işi bulacak ve size doğru bir kariyer imkanı sunacak özel istihdam bürosudur.

İş başvuru yapmak, belirlediğiniz kariyer hedeflerinize ulaşmak için Adecco Türkiye’ nin websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adecco Türkiye

Adres: Bayar Cad. Şehit İlknur Keleş Sok. No:3 Dural Plaza K:4 34742 Kozyatağı – Kadıköy İstanbul / Türkiye
Tel: 0216)665 3500
Faks: 0216 665 3501
E-mail: tr.info@adecco.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir